Reklama

USB Flash Drive Cufflinks: USB kľúč na manžete

Imrich Maťo

Je pre vás nosenie USB kľúčov vo vreckách nepohodlné alebo nepraktické? Zapnite si s nimi manžety a majte ich stále pri sebe.

USB Flash Drive Cufflinks

Ľudská fantázia naozaj nemá hranice. Vidíme to dennodenne na kreatívnych realizáciách dizajnérov. No i tak nás občas prekvapia ich výtvory, dokazujúce, kam až môžu s fantáziou zájsť. Jedným z mnohých takto sa realizujúcich dizajnérov je aj Ravi Ratan. Ten sa však špecializuje na Cufflinks, teda manžetové gombíky. Pýtate sa, ako takéto gombíky súvisia s našim technologickým portálom? Jednoducho. Ravi Ratan totiž v jednej svojej kreácii implementoval do  manžetových gombíkov USB Flash Drive, alebo ľudovejšie povedané, USB kľúč.

USB Flash Drive Cufflinks

Každý z gombíkov obsahuje plne funkčný USB disk s kapacitou 2 GB. So sebou tak vždy máte 4 GB pamäťového priestoru, vďaka čomu neprídete o žiaden dôležitý dokument či prezentáciu, ktorú potrebujete napríklad na porade alebo obchodnom rokovaní. Zaujímavosťou týchto netradičných manžetových gombíkov je aj možnosť vygravírovania iniciál alebo krátkeho textu do ôsmych písmen, čo vyexpedovanie oddiali o približne týždeň. Nezostáva však len pri tom, pretože aj použité materiály prispievajú k exkluzivite týchto gombíkov. USB Flash Drive Cufflinks sú vyhotovené v dvoch prevedeniach, s povrchom z nehrdzavejúcej ocele a s pozlátenou povrchovou úpravou. Pritom základom gombíkov je materiál „gunmetal“, čo je špeciálny druh bronzu. Ak netrpezlivo čakáte, aká je cena týchto manžetových gombíkov – USB diskov, tak vedzte, že na stránke Cufflinks.com si ich môžete objednať za 195 $ (cca 158 €) za jeden pár, bez prepravných nákladov. A ak máte záujem o gravírovanie, priplatíte si zaň 8 $ (cca 6,50 €). Nie je to síce lacná záležitosť, ale určite sa s USB Flash Drive Cufflinks odlíšite.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.