Reklama

USB Clip: digitálna spinka na papier

Roman Calík

Ak si myslíte, že vás už nemá čo prekvapiť vo svete digitálnych technológií, tak sa veľmi mýlite. Emamidesign USB Clip je viac ako len spinka na papier. Oveľa viac.

USB Clip 1

USB kľúče sú pri klesajúcej cene flash pamätí stále viac a viac dostupné a pomaly ale isto vytláčajú CD a DVD ako zálohovacie a prenosné médiá. Avšak kvôli ich nepatrnej veľkosti sa stratia alebo často zostanú nepovšimnuté. Tu prichádza na rad novinka od Emamidesign. Ich digitálna spinka vďaka výraznému farebnému odtieňu doslova svieti medzi dokumentami a dá sa jednoducho pripnúť na hárok papiera, vizitku, či katalóg, takže si ju určite všimnete. Veľmi kompaktný dizajn je takisto ako stvorený na prenášanie, zmestí sa prakticky kdekoľvek.

USB Clip 2

Konštrukcia tohto hybridu USB kľúča a spinky na papier aj napriek svojej jednoduchosti vôbec nevyzerá lacno. Momentálne je vo fáze konceptu, aj keď  Emamidesign s týmto nápadom už vyhrala cenu 2010 Red Dot Design. Myslím, že je len otázkou času, kým koncept kúpi jedna z veľkých firiem a začne USB spinky vyrábať.

Zdroj: www.geeky-gadgets.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.