Reklama

Urobte si z iPadu notebook pomocou púzdra Crux360

Marek Šimunek

Nový Apple iPad sa ešte poriadne ani na trhu neohrial a už vzniká príslušenstvo určené priamo pre túto najnovšiu ikonu medzi tabletmi. Posledným prírastkom určeným pre najnovší jablčný tablet je originálne ochranné púzdro Crux360, ktoré okrem ochrany pred poškriabaním poskytne aj integrovanú hardvérovú klávesnicu pre pohodlné písanie dlhých textov.

Crux360

Aj napriek tomu, že nový iPad bez problémov napasujete do väčšiny púzdier určených pre iPad 2, výrobcovia usilovne pracujú na príslušenstve určenom priamo pre najnovší iPad. Inak tomu nie je ani v prípade ochranného púzdra spoločnosti Crux, ktoré nadväzuje na známe púzdra pre prvý iPad a iPad 2. Ochranu tak cenného zariadenia akým iPad je netreba podceňovať. Ešte lepšie potom znie ak v ochrannom obale pre tablet nájdete aj integrovanú klávesnicu, ktorú oceníte najmä ak potrebujete na tablete často písať dlhšie texty alebo ho používate ako svoj prenosný zápisník. Nové púzdro Crux360 poskytne nie len ochranu ale aj integrovanú klávesnicu.

Crux360

Tá sa samozrejme s tabletom spája pomocou technológie Bluetooth a v prípade, že ju práve nepotrebujete, môžete ju jednoducho odstrániť. Integrovanú batériu, ktorá sa stará o nabíjanie klávesnice môžete jednoducho dobiť pomocou microUSB konektora. Novinkou oproti predchádzajúcim modelom púzdier Crux je voliteľná zadná časť, kedy môžete byť logo spoločnosti Apple na zadnej strane vášho iPadu viditeľné alebo pre kompletnú ochranu tabletu môžete toto miesto prekryť priloženým plastom. Na pohodlnej klávesnici vybavenej tichými klávesmi dostatočných rozmerov samozrejme nájdete aj tlačidlá špecifické pre ovládanie iPadu. Rýchlo sa tak dostanete na domácu obrazovku, zamknete iPad alebo nastavíte podsvietenie, či hlasitosť práve prehrávanej skladby. Obal s klávesnicou Crux360 pre nový iPad si môžete za 150 USD (112,99 €) objednať priamo zo stránky spoločnosti Crux, pričom predpokladaný začiatok predaja je naplánovaný na máj tohto roku.

Crux360

Foto: Crux

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.