Reklama

Únik tesne pred oznámením. Takto budú vyzerať nové Apple Watch Pro

Zdroj | Solen Feyissa
Tomáš Šmidák
Zdroj | Solen Feyissa
Zdroj | Solen Feyissa

Apple Event je doslova za rohom a na internete sa objavujú posledné úniky a dohady, ktoré by nám mali priblížiť podobu onedlho predstavených produktov. Medzi tie najočakávanejšie patrí aj úplne nový model Apple Watch Pro, ktorý by mal byť zameraný na dobrodruhov a športovcov.

Obrázky z príslušenstva tretích strán ukazujú, že na tele zariadenia nastane niekoľko zmien. Na ľavej strane by malo pribudnúť minimálne jedno nové tlačidlo, ktoré bude slúžiť na ovládanie hodiniek. Redizajnom by mala prejsť aj mriežka reproduktora a digitálna koruna s tlačidlom na pravom boku, by mala byť po novom mierne vystúpená.

Obsah pokračuje pod reklamou

Displej by sa mal podľa renderov taktiež zmeniť zo zaobleného na plochý. Nové prvky teda potvrdzujú športové zameranie nového modelu. Ak totiž budete často používať hodinky počas nosenia rukavíc či pri aktivitách spojených s vodou, ovládanie tlačidlami bude oveľa spoľahlivejšie ako ťukanie po displeji.

Novinka by tiež mala ponúkať väčší displej s veľkosťou približne 49 mm, režim šetrenia energie či odolné titánové telo. Na mieste by bola aj vyššia odolnosť voči vode, nakoľko aktuálna generácia ponúka ochranu podľa certifikácie WR50, čo znamená, že s hodinkami môžete plávať len v plytkej vode. Nie sú teda určené na potápanie, surfovanie či iné obľúbené športové aktivity.

To ako bude vyzerať finálna verzia uvidíme už zajtra. Podľa neoficiálnych informácií by mali Apple Watch Pro začínať od 999 dolárov čím budú konkurovať tým najlepším modelom od Garminu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.