Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

UE Wonderboom 3: najlepší reproduktor k vode? Možno, nebyť tejto chyby

UE Wonderboom 3: najlepší reproduktor k vode? Možno, nebyť tejto chyby
Zdroj | Ultimate Ears/Logitech
Tomáš Šmidák
UE Wonderboom 3: najlepší reproduktor k vode? Možno, nebyť tejto chyby
Zdroj | Ultimate Ears/Logitech
Zdroj | Ultimate Ears/Logitech

Ultimate Ears patrí medzi etablované značky audio priemyslu. Operujúca ako sesterská spoločnosť výrobcu Logitech, mieri svojimi produktmi najmä na mladšie spektrum zákazníkov. Modely ako UE Boom, Megaboom či Wonderboom sú populárne pre svoj ikonický dizajn, kvalitný zvuk s dôrazom na basovú zložku a vysokú odolnosť. Najmenší model Wonderboom sa dočkal svojej už tretej generácie, ktorá prináša niekoľko vylepšení, no zároveň aj jedno veľké sklamanie.

UE Wonderboom 3 je dizajnovo totožný so svojim predchodcom. Dvojfarebné prevedenie s kontrastným pútkom a dvomi veľkými tlačidlami zmeny hlasitosti, mu dodáva nezameniteľný vzhľad. Nová generácia by však mala byť mierne ekologickejšia, nakoľko obsahuje 31 % recyklovateľných plastov.

https://youtu.be/dg5i-cgmSM8
Obsah pokračuje pod reklamou

Medzi ďalšie vylepšenia patrí dlhší Bluetooth dosah na úrovni 40 m a dlhšia výdrž batérie na úrovni 14 h. Výrobca tiež sľubuje kvalitný 360° audio výstup a odolnosť voči vode podľa certifikácie IP67. To znamená, že váš Wonderboom 3 znesie aj sprchu či plávanie v bazéne.

Veľkým sklamaním je ale nabíjanie, ktoré stále prebieha cez zastaralý Micro USB konektor. Okrem toho, že tento port nie je schopný podporovať vyššie nabíjacie rýchlosti má aj menšiu odolnosť ako modernejší štandard USB-C. Ten bude navyše od roku 2024 povinný vo všetkých prenosných reproduktoroch, čo znamená, že tento produkt zostarne výrazne rýchlejšie.

UE Wonderboom 3 bude zatiaľ dostupný v štyroch farbách: šedá, ružová, modrá a čierna. Aj napriek vylepšeniam by mal začínať na podobnej cenovej hladine ako predchodca, približne 100 €.

Zdroj