Reklama

UE MINI BOOM je síce menší, ale rovnako výkonný ako veľký brat

Marek Šimunek

Spoločnosť Ultimate Ears je našim čitateľom už istotne dôverne známa, stojí totiž za niekoľkými produktmi, ktoré potešia uši nejedného hudobného nadšenca. Najnovším prírastkom do ich kolekcie je menší súrodenec známeho reproduktoru UE BOOM s jednoduchým prívlastkom MINI, ktorý má síce menšie rozmery, ale vraj dokáže produkovať rovnako kvalitný zvuk, ako jeho väčší predchodca. Súčasne od neho zdedil aj zvýšenú odolnosť, takže sa novinku UE MINI BOOM nebudete musieť báť zobrať von.

UE MINI BOOM

PREČÍTAJTE SI
Bluetooth repro Logitech UE BOOM je váš nový priateľ nielen do dažďa

UE vo svojej tlačovej správe pripomína, že novinka rovnako ako väčší súrodenec prináša nečakane plný zvuk s jasnými výškami a hlbokými basmi, ktorý sme si mohli overiť už v prípade reproduktora UE BOOM. Novinka však poskytuje podstatne menšie rozmery (111 x 67 x 61 mm) a hmotnosť (301 g). Vďaka tomu sa viac hodí na časté prenášanie, pritom Ultimate Ears aj tohto drobca poriadne vybavili.

UE MINI BOOM

O kvalitný zvuk sa stará dvojica 1,5“ širokopásmových meničov, doplnená jedným pasívnym žiaričom. O pripojenie k smartfónu sa stará technológia Bluetooth, ktorá má zvýšený dosah na 15 metrov a umožňuje pripojenie dvoch zdrojov hudby súčasne. UE MINI BOOM si pritom hravo zapamätá až osem naposledy spárovaných smartfónov a pre jednoduchšie pripojenie samozrejme podporuje aj NFC. Integrovaná batéria by mala vydržať desať hodín nepretržitého prehrávania hudby.

UE MINI BOOM

Pre ešte lepší zvuk v miestnosti môžete súčasne k sebe pripojiť až dva reproduktory UE MINI BOOM. Nový Bluetooth reproduktor UE MINI BOOM bude v predaji v priebehu prvého štvrťroku 2014 za odporúčanú cenu 99 €.

UE MINI BOOM

Foto: Ultimate Ears

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.