Reklama

Uber prichádza aj na Slovensko a do nedele bude zadarmo!

Marek Šimunek

Službu Uber asi poznáte všetci, je to totiž lacnejšia alternatíva k bežným taxíkom. Dobrou správou je, že od dnešného dňa prichádza táto služba aj na Slovensko.

Uber

Uber určite privítajú všetci používatelia taxíkov, naopak pre taxikárov je táto služba vážnou konkurenciou. Keďže partneri Uberu nemusia spĺňať rôzne náročné technické a legislatívne požiadavky, môžu ponúknuť podstatne nižšie ceny.

Služba bude spočiatku dostupná len na území hlavného mesta, ale postupne by chcela spoločnosť svoje služby ponúknuť aj v iných mestách Slovenska.

Uber

POZRITE SI: Uber chce pol milióna robotických áut Tesla

A ako vlastne Uber funguje? Do svojho smartfónu (iOS, Android, Windows Phone) si musíte stiahnuť aplikáciu, v ktorej vyplníte potrebné údaje vrátane čísla kreditnej karty a ste pripravený využívať služby tejto unikátnej dopravy.

Ak by ste sa chceli stať partnerom tohto kontroverzného start-upu, stiahnite si aplikáciu Uber Partner, ktorá vás prevedie procesom registrácie a následne budete môcť byť vodičom Uberu.

Zaujímavo znie uvádzacia akcia, v rámci ktorej môžu zákazníci až do nedele 16. augusta 2015 využívať služby Uber úplne zadarmo. Podmienkou však je, aby jazda nebola drahšia ako 10 eur a súčasne platí táto promo akcia iba na prvé štyri jazdy.

Okrem toho však môžete svojim priateľom dopriať prvú jazdu až do výšky 8 eur zadarmo. Postačí ak sa do aplikácie prihlásite a získate tak promo kód, ktorý môžete priamo zdieľať s vašimi priateľmi. Ak navyše váš priateľ túto službu využije, získate jazdu zadarmo aj vy.

Uber Uber

Uber Uber

Potešila vás táto správa? Chystáte sa služby Uberu využívať aj vy?

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.