Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 12.10.2015

Tweetbot 4 je opäť najlepším Twitter klientom pre iOS

Marek Šimunek

Aj napriek tomu, že v App Store nájdete hneď niekoľko vynikajúcich aplikácií pre sociálnu sieť Twitter, Tweetbot patrí určite k tomu najlepšiemu čo môžete do svojho iPhonu, alebo iPadu nainštalovať. Štvrtá verzia tohto obľúbeného klienta je ešte lepšia, ako všetky predchádzajúce. Chcete vedieť v čom?

Zdroj | Tapbots

Ak patríte medzi majiteľov iOS zariadení a aktívnych používateľov sociálnej siete Twitter určite ste sa už stretli s aplikáciou Tweetbot, ktorá ponúka ten najlepší spôsob ako sledovať dianie na Twitteri. Spoločnosť Tapbots, ktorá za touto aplikáciou stojí nedávno uviedla už štvrtú verziu svojej aplikácie, ktorá nesie jednoduché označenie Tweetbot 4.

Nová verzia prináša niekoľko vylepšení, ale netradične začnem jednou veľkou nevýhodou. Tou je určite cena. Tweetbot nepatrí medzi lacné aplikácie, ale 4,99 € je viac ako rozumná cena za to, čo všetko táto aplikácia ponúka. Problémom je, že aj napriek tomu, že predchádzajúcu verziu, ktorá prišla minulý rok ste si kúpili za rovnakú sumu, budete musieť za „štvorku“ opätovne zaplatiť plnú sumu.

 

A čo vlastne získate? Zmien v dizajne aplikácie je minimum, ale tou hlavnou novinkou, ktorú  Tweetbot 4 prináša je plnohodnotná podpora pre iPad. Tweetbot sa tak stáva jedným z mála Twitter klientov, ktoré sú pre tento obľúbený tablet dostupné.

Okrem toho pribudli aj podrobné štatistiky, podpora zobrazenia na šírku, ktoré využijete aj na iPhone 6 Plus a iPhone 6S Plus, ale aj možnosť odpovedať na správy priamo z notifikačného centra. Poteší aj plnohodnotnejšia integrácia Safari, vďaka ktorej si môžete priamo v aplikácii prezrieť linky v rovnakej forme ako by vám ich zobrazilo Safari a to vrátane čítačky.

 

Tweetbot 4 opätovne potvrdzuje, že je to najlepší klient pre Twitter aký môžete na svojom iPhone, alebo iPade mať. Ak ste ho doposiaľ nevyskúšali, môžeme vám ho len odporučiť.

Stiahnuť aplikáciu

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.