Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 31.8.2022

Túto 55“ 4K UHD telku teraz kúpite za necelé štyri stovky

Túto 55“ 4K UHD telku teraz kúpite za necelé štyri stovky
Zdroj | LG
Stanislav Vinc
Túto 55“ 4K UHD telku teraz kúpite za necelé štyri stovky
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Ak aktuálne uvažujete o vylepšení vášho vizuálneho zážitku v obývačke za čo najlepší peniaz, určite neprehliadnite aktuálny výpredaj televízorov strednej triedy. Ich ceny totiž aktuálne spadli oproti tým uvádzacím o tretinu, až takmer polovicu. To je aj prípad tohto 55“ modelu od LG.

Model LG 55UP7500 je vybavený 4K Ultra HD panelom (3 840 x 2 160) s uhlopriečkou 139 centimetrov, ktorý si poradí aj s HDR obsahom, konkrétne vo vylepšenej verzii HDR10 Pro. Ak aj do televízora nebudete kŕmiť natívny obsah v 4K UHD rozlíšení (budete teda napr. sledovať bežné TV vysielanie), televízor tento obraz automaticky prepočíta a inteligentne jeho rozlíšenie navýši na 4K UHD.

Zdroj | LG
Obsah pokračuje pod reklamou

Aby ste si filmy na tomto televízore užili naplno, LG panel obohatilo o špeciálny režim FILMMAKER MODE, ktorý deaktivuje vyhladzovanie obrazu, umelé doostrovanie a redukciu šumu preto, aby ste si film vychutnali v kvalite, v akej vám ho chcú ukázať jeho autori.

Hráčov zas poteší technológia Auto Low Latency Mode (AIImi), ktorá minimalizuje trhanie a omeškanie obrazu. Pomocou funkcie Game Optimizer si môžete obraz hry ďalej upraviť podľa vašich predstáv, pričom spoľahnúť sa budete môcť aj na funkciu HGiG, ktorá slúži na optimalizáciu HDR obrazu.

Zdroj | LG

Televízor beží na operačnom systéme webOS 6.0, takže v jeho výbave nájdete aj streamovacie aplikácie vrátane HBO Max, Disney+, Netflix, YouTube či Antik, Lepšia.TV, SledovaniTV alebo Skylink Live TV. Samozrejmosťou je aj dostupnosť webového preliadača či technológie Miracast.

Pôvodne televízor LG 55UP7500 dorazil do predaja s cenou 649 €. Aktuálne si ho už ale môžete zakúpiť do zľavou zhruba 43 %, teda za cenu od 369 €. Aktuálne ponuky nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.