Reklama

Tt eSports Shock One z vás urobia skutočných hráčov!

Drahomír Piok

Nové slúchadla z dielní Tt eSports už na prvý pohľad nevyzerajú ako ostatné, s ktorými sa bežne stretávame. Futuristický dizajn a pokročilé funkcie sú orientované pre skutočne náročných hráčov, ktorí si vychutnávajú virtuálnu zábavu plnými dúškami.

Tt eSport - Shock One

Slušná výbava s 5.1 kanálovým zvukom

Už z názvu spoločnosti, Tt eSports, je zrejmé, že ich celé portfólio je zamerané hlavne pre progamingových hráčov a ani tieto slúchadlá nie sú výnimkou. Dá sa od nich očakávať to, čo pravý hráč chce a to v skratke pohodlie aj v tých najťažších chvíľach, keď máte na mále, výborný atmosférický zvuk každého výbuchu, smrti, pohybu… a nakoniec, aby bol rozkaz pre tím dobre vypočutý. Headset Shock One je vybavený 5.1 kanálovým virtuálnym zvukom s DTS certifikátom. Pre jeho vytvorenie skrýva vo svojom vnútre 40 mm membrány s výkonom 100 mW. Celé slúchadlá sú potiahnuté kožou a dokonca bude na výber z dvoch rôznych penových náušníkov. Nepôjde len o estetickú zmenu, prvá voľba má lepšiu priedušnosť a ucho sa menej potí alebo druhá z kože má lepšiu izoláciu zvuku. Aby sadli doslova na každú hlavu, tak okrem výberu náušníkov má „čelenka“ desať rôznych polôh. Frekvenčný rozsah je štandardný od 20 Hz do 20 KHz a ich impedancia je 32 ohmov. Dôležitým parametrom pri takýchto slúchadlách je aj váha, no tá, žiaľ, v špecifikáciách nebola.

Tt eSport - Shock One

Zlato na USB

Kábel má úctyhodnú dĺžku 3 metre s pozlátenou, no tento krát USB koncovkou. Pre rýchle ovládanie základných prvkov ako hlasitosť alebo stlmenie mikrofónu, zvuku je na kábli malý praktický ovládač. Vstavaný mikrofón tu nie je iba jeden, ale rovno dva. V spolupráci dokážu výborne odfiltrovať reč aj v hlasnom prostredí, skrátka funkcia, ktorá je stvorená pre veľké progaimigové akcie. Frekvencia primárneho mikrofónu je od 100 do 10 KHz a citlivosť 45 dB. V balení nájdeme ešte jednu dôležitú súčasť, ktorou je softvér pre slúchadlá, kde si môžeme upraviť množstvo parametrov a vyladiť tak slúchadla pre žáner, ktorý budeme hrať. Škoda však,  že výrobca Tt eSports zatiaľ neuviedol ani cenu a ani dostupnosť.

Tt eSport - Shock One

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.