TP-Link sa vrhli na inteligentnú bezpečnosť. Začínajú s kamerou Tapo C200

ZDROJ | tp-link.com

Spoločnosť TP-Link predstavila nový produktový rad Tapo zameraný na bezpečnosť. Ako prvá je v ponuke bezpečnostná kamera Tapo C200.

Bezpečnostná Wi-Fi kamera Tapo C200 s horizontálnou a vertikálnou rotáciou je vhodná ako do kancelárie tak do domácnosti. Ponúka kvalitu Full HD 1080p s 15 snímkami za sekundu a kodekom H.264. Kamera využíva infračervené prisvietenie, vďaka čomu v nočnom režime dovidí do vzdialenosti 9 metrov. Tapo C200 ponúka interný úložný priestor 128 GB vďaka microSD karte.

ZDROJ | tp-link.com

Tapo C200 je vybavená detekciou pohybu a dokáže posielať notifikácie na smartfón. Pomocou aplikácie dokážete po upozornení skontrolovať, či ide o útok. V takomto prípade viete spustiť svetelný a zvukový alarm na odplašenie útočníkov.

ZDROJ | tp-link.com

Kamera má 360 stupňový rozhľad v horizontálnom smere a 114 stupňový vo vertikálnom. Popri strážení sa dá využiť aj na komunikáciu vďaka obojsmernému prenosu zvuku. Aj táto funkcia sa ovláda pomocou aplikácie Tapo Camera. Do nej môžete súčasne pridať aj viacej kamier a obraz zo všetkých sledovať v priamom prenose.

ZDROJ | tp-link.com

Aplikácia ďalej ponúka možnosť časového nastavenia stráženia alebo režimy ako Doma a Peč. Tiež cez aplikácie dokážete zdieľa video na sociálnych sieťach. Zaujímavo znie funkcia Súkromie, ktorú keď aktivujete pred šošovku sa vysunie fyzická zábrana, ktorá bráni nahrávaniu videa.

ZDROJ | tp-link.com

Kamera je už v predaji, nájdete ju u väčšiny predajcov s elektronikou. Cena sa pohybuje okolo 40 €.

Zdrojtp-link.com

Komentáre k článku