Reklama

Toto nie je pre každého! 2,54-metrová telka Hisense s vyše 50 % zľavou

Zdroj | Hisense
Števo Porubský
Zdroj | Hisense
Zdroj | Hisense

Hľadáte pod stromček niečo fakt extra? Našli sme za vás! Novinka od Hisense, laserový televízor 100L5F, s 2,54 m uhlopriečkou je aktuálne s viac ako 50 % zľavou. Nečakajte ale cenu pod tisícku, toto je televízor za tisíce eur pre tých najnáročnejších a s poriadne veľkou obývačkou!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | Hisense

Skôr ako sa dostaneme k čomukoľvek inému, základom je mať dostatočne veľkú stenu! Hisense 100L5F, resp. jeho špeciálne plátno na stenu má rozmery až 2,23 x 1,27 m. Viete koľko má bežná 55″ telka? Zhruba 112 x 65 cm. Hisense 100L5F je tak veľký akoby ste vedľa seba do mriežky uložili štyri 50-palcové televízory. Mimochodom, aktuálne väčší televízor na trhu nekúpite!

Zdroj | Hisense

Ak teda máte dostatočne veľkú stenu v obývačke, pred kúpou ešte môže rozhodnúť druhý zásadný parameter – cena. Hoci Hisense 100L5 dnes kúpite s viac ako 50 % zľavou oproti pôvodnej cene, jeho finálna cena je aj tak takmer 3 000 €. A to je už za televízor poriadna suma. Na druhej strane za 100-palcový televízor je to až smiešna cena. Aktuálne sa totiž o pár palcov menšie televízory predávajú s cenou vysoko nad 10 000 €.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Hoci Hisense 100L5F nie je klasický televízor, je to laserový projektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou. Na stenu sa vešia špeciálne ALF plátno priamo od Hisense s uhlopriečkou 100 palcov. Projektor so všetkým hardvérom sa umiestni pod plátno, do vzdialenosti necelých 30 cm od steny.

Zdroj | Hisense

Plusom projektora je takmer žiadne vyžarovanie modrého svetla. Zároveň je jednotka vybavená ochranou pred deťmi. Snímač priblíženia okamžite vypne svetelný zdroj, aby laserové lúče nepoškodili zrak.

Hisense 100L5F má, samozrejme, 4K Ultra HD rozlíšenie. Nechýba mu podpora HDR štandardov, určite poteší aj podpora farebného priestoru Rec.709. Hisense tvrdí, že doba odozvy je 10x nižšia ako pri OLED televízoroch. Vďaka tomu je hranie hier či sledovanie akčných scén podstatne plynulejšie, minimálne v porovnaní s LED televízormi. O vyhladzovanie sa stará MEMC technológia.

Zdroj | Hisense

Samozrejmosťou je Wi-Fi či Bluetooth, ale aj 4 HDMI 2.0 porty, 2 USB porty či Ethernet port. Operačným systémom je VIDAA U.4. Priamo v tele projektorovej jednotky je aj 30 W audio systém s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos.

Zdroj | Hisense

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.