Reklama

Toshiba Tecra Z40 s horčíkovým šasi na Slovensku

Zdroj | Toshiba
Imrich Maťo
Zdroj | Toshiba
Zdroj | Toshiba

Európska pobočka Toshiby oznámila uvedenie vrcholnej konfigurácie 14” notebooku Tecra Z40 s horčíkovým šasi na Slovenský trh. Týmto sa k nám dostáva jeden z najľahších profesionálnych notebookov.

Zdroj | Toshiba

Dočinenia máme s novou konfiguráciou Tecra Z40-B-11M. Jej srdcom je procesor Intel Core i7 5600U s frekvenciou 2,6 GHz, operačná pamäť má hodnotu 8 GB a úložným priestorom je 256 GB disk SSD. Ako zobrazovacie médium slúži 14-palcový displej s rozlíšením 1 600 x 900 px.

Zdroj | Toshiba

Jedným z bonusov tejto konfigurácie je prítomnosť LTE modemu, čo určite oceníte na cestách mimo dosahu Wi-Fi. Popri VGA a HDMI pozornosť pútajú tri porty USB 3.0 a tiež slod pre SD karty. Toto všetko je odeté do ľahkého a odolného obalu z horčíkovej zliatiny, vďaka čomu má notebook Tecra Z40 hmotnosť necelého 1,5 kilogramu.

Toshiba nechce nič ponechať náhode a na notebook poskytuje trojročnú onsite záruku, teda s opravou u zákazníka. Ak by vám však notebook vypovedal službu počas prvého roka od zakúpenia, tzv. Záruka spoľahlivosti (Reliability guarentee) vám zaistí nie len bezplatnú opravu, ale, v prípade nutnosti, aj vrátenie ceny zariadenia. Notebook Toshiba Tecra Z40 v konfigurácii Z40-B-11M má u nás stanovenú cenu 1 669 €.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.