Reklama

Toshiba STOR.E ART3: 1 TB v malom a štýlovom tele

Števo Porubský

Toshiba predstavila novú sériu svojich 2,5-palcových externých pevných diskov, ktoré „obliekla“ do štýlových kabátov. Okrem toho ponúknu extrémne veľký objem pamäte, pokročilé zálohovacie aplikácie a jednoduché používanie.

 Toshiba STOR.E ART3

Toshiba oznámila uvedenie nového externého hardisku s kapacitou 1 TB s označením STOR.E ART3. Nový model je ideálny pre mobilných používateľov, ktorí majú na svojich počítačoch uložené veľké objemy údajov, a ktorí hľadajú jednoduché riešenie pre ich zálohovanie. Na disk STOR.E ART3 s kapacitou 1 TB je možné uložiť cca 285 000 digitálnych fotografií, 263 000 súborov s digitálnou hudbou alebo 820 filmov v digitálnej podobe. Štýlový rad produktov STOR.E ART3 sa bude ponúkať v dvoch farebných vyhotoveniach a k dispozícii budú dva objemy úložnej kapacity: farba prvého modelu bude „havrania čerň“ (Raven Black) a jeho kapacita bude 1 TB, zatiaľ čo verzia v „priezračne modrej“ farbe (Liquid Blue) ponúkne kapacitu 750 GB.

 Toshiba STOR.E ART3

Jednoduchá a rýchla záloha

Proces nastavenia harddiskov z produktového radu STOR.E ART3 je jednoduchý vďaka funkcii „set-it-and-forget-it“ („nastaviť a zabudnúť“), ktorá umožňuje automaticky a pravidelne zálohovať súbory v počítači, aj keď sa práve používa, čím odstraňuje hlavnú prekážku vykonávania pravidelných záloh – zábudlivosť používateľov. Pre platformu Windows sú harddisky STOR.E ART3 vybavené zálohovacím softvérom NTI BackupNow EZ s vylepšenou schopnosťou vyhľadávania a jednoduchšou obnovou stratených súborov v niekoľkých postupných krokoch. Navyše poskytuje možnosť zálohovať kompletný systém, pričom si používateľ môže vybrať obnovu zvolených súborov alebo celého počítača aj v prípade, keď sa systém Windows nedá spustiť. Externý disk STOR.E ART3 bude v Európe, na Strednom východe a v Afrike k dispozícii počas druhého štvrťroka 2010 za zatiaľ nezverejnenú cenu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.