Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Toshiba Satellite Pro R50-C: poskladajte si svoj firemný notebook

Toshiba Satellite Pro R50-C: poskladajte si svoj firemný notebook
TECHBOX
Toshiba Satellite Pro R50-C: poskladajte si svoj firemný notebook

Nový model od Toshiby s označením Satellite Pro R50-C bude mať vďaka svojej konfigurácii pravdepodobne široký záber na trhu. Technickými špecifikáciami síce neprináša nič prevratné, ale tento model si záujemci môžu vyskladať podľa svojich požiadaviek a získať tak pracovný nástroj, ktorý im vyhovuje.

Toshiba Satellite Pro R50-C

Novinka ponúka 15,6″ monitor s rozlíšením 1 366 x 768 pixelov, ktorý je vybavený antireflexnou technológiou pre lepšiu viditeľnosť. Aj keď veľkosť monitoru nepredurčuje nový notebook na používanie počas cestovania, Toshiba si dala záležať na prítomnosti množstva konektorov a eliminuje tak potrebu nosenia rôznych adaptérov. V tele notebooku sa nachádzajú porty pre HDMI, RGB, Gigabit, slot na SD kartu a štyri USB porty. Ak sa presa len použivateľ rozhodne s novou Toshibou Satellite Pro R50-C cestovať, môže sa spoľahnúť na výdrž batérie až 8 hodín.

Toshiba Satellite Pro R50-C

Ako sme už spomínali, niektoré technické špecifikácie si zákazník môže vybrať podľa svojej potreby. Maximálne hodnoty sú však nasledovné: piata generácia IntelCore i3, grafika Intel HD Graphics 5500 a maximálna veľkosť vnútornej pamäte môže dosahovať až 1 TB. Pevný disk je chránený 3D senzoru, ktorý ho pri páde v zlomku sekundy uzamkne. K dispozícii budú aj rôžne kapacity operačnej pamäte, jej maximum je však 8 GB. Romzmermi 379 x 258 x 23,95 mm a hmotnosťou rovné dva kilogramy sa Toshiba Satellite Pro R50 radí k priemeru.

Záujemcovia si budú mocť vybrať, akú verziu operačného systému v novom notebooku budú používať. Na výber budú mať Windows 10 Home, alebo Windows 10 Pro.

Toshiba Satellite Pro R50-C

Výrobca oficiálnu cenu notebooku, ktorý sa objaví na európskom trhu v priebehu septembra neuvádza, zrejme preto, že cenové rozpätie bude pomerne veľké v závislosti od zvolenej konfigurácie.

Toshiba Satellite Pro R50-C

Zdroj: Toshiba