Reklama

Toshiba Satellite A660: Multi Screen Vision naostro

Roman Calík

Zábava a multimédiá si teraz budete môcť užívať naplno a to nielen vďaka 16-palcovej výkonnej mašine, ale i novej technológii Multi Screen Vision… áno, hry si zahráte aj na vašej telke!

Toshiba Satellite A660

Nový notebook Toshiba Satellite A660 je skutočnou lahôdkou, na ktorej by si mal zgustnúť nejeden nadšenec hier a multimédií. Kde začať? Skúsme LED displejom. Ten má 16-palcov a ponúkne HD (1 366 x 768) rozlíšenie. Hmm, HD? Žiaľ áno, Full HD chýba. To je veľká škoda najmä kvôli podpore Blu-ray mechaniky s možnosťou vypaľovania vysokokapacitných Blu-ray diskov. Zachrániť to však môže nová technológia Multi Screen Vision, ktorá je po prvý-krát použitá práve v A660-ke. Vďaka nej môžete jednoducho zdieľať digitálny obsah na celej škále rôznych zobrazovacích zariadení, t.j. napríklad, to čo vidíte na displeji notebooku môžu sledovať ostatní aj na LCD televízore. Pomocou jediného kliknutia totiž vytvorí technológia Intel Wireless Display kópiu monitora notebooku na obrazovke televízora vybaveného tiež technológiou Intel Wireless Display, vďaka čomu môžete zdieľať akýkoľvek typ digitálneho obsahu s ostatnými.

Toshiba Satellite A660 2

Zvuk ako v kine

Notebook Satellite A660 ponúkne aj špičkový realistický a plný zvuk vďaka stereoreproduktorom Harman/Kardon. Dokonca je k dispozícii nová funkcia „Sleep-And-Music“, ktorá umožňuje prehrávať hudbu z pripojeného prehrávača MP3 súborov aj vtedy, keď je notebook v režime spánku alebo je vypnutý. K dispozícii je i nová funkcia Resolution+, čo je aplikácia, ktorá v reálnom čase prevzorkuje obrazový obsah so štandardným rozlíšením na takmer HD rozlíšenie a vykoná jeho farebnú korekciu. Samozrejmosťou je i podpora Wi-Fi a poteší aj DLNA pre zdieľanie multimédií. Ak si chcete A660-ku vychutnať naplno, môžete sa rozhodnúť pre výkonný procesor Intel Core i7, RAM až do kapacity 8 GB DDR3 (1 033 MHz) alebo aj grafiku NVIDIA GeForce GT 330M s 1 GB VRAM či 2,5″ HDD s kapacitou 640 GB. Samozrejmosťou je už podpora HDMI. Poteší tiež špičkový dizajn s novou klávesnicou s tlačidlami s oddelenými medzerami a odolné čierne vyhotovenie s textúrovanými plochami. Cena síce nie je známa, zato vieme, že táto novinka sa do predaja dostane najneskôr v júni 2010.

Toshiba Satellite A660 Multi Screen Vision

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.