Reklama

Toshiba Satelite A665: 3D filmy a hry už aj na notebooku

Marek Šimunek

Spoločnosť Toshiba predstavila vo svojej tlačovej správe nový notebook Toshiba Satelite A665 , ktorý vďaka použitiu technológie nVidia 3D Vision v spojení so špeciálnymi 3D Vision okuliarmi vám poskytne skutočný 3D zážitok pri hraní hier a sledovaní filmov na 3D Blu-ray diskoch.

Toshiba Satelite A665

Toshiba Computer Systems vo svojej tlačovej správe oznámila uvedenie svojho prvého notebooku umožňujúceho sledovanie priestorového 3D obrazu. Toshiba Satelite A665 je multimediálne zameraným notebookom, ktorý disponuje displejom s uhlopriečkou 15,6″, ponúkajúcim však rozlíšenie len 1 366 x 768 bodov, no aspoň a LED podsvietenie. O dostatok výkonu sa postará štvorjadrový procesor Intel Core i7. Operačnú pamäť budete môcť rozšíriť až na 8 GB DDR3 s taktom 1 066 MHz. Dodávaným operačným systémom je Microsoft Windows 7 Premium (64 bit.). O pripojenie sa postará Wi-Fi b/g/n modul v spojení s Bluetooth 2.1 + EDR a externé zariadenia pripojíte vďaka HDMI portu, trom USB portom a jednému eSATA/USB portu s funkciou „Sleep-and-Charge“. Už takmer za samozrejmosť je možné považovať integráciu 1,3 MPx webkamery alebo čítačky pamäťových kariet.

Toshiba Satelite A665

To, čím je nová Toshiba Satelite A665 výnimočná je možnosť sledovania priestorového obrazu vďaka technológii nVidia 3D Vision. Základom je výkonná grafická karta nVidia GeForce GTS 350M v spojení so špeciálnymi okuliarmi 3D Vision. Vaše filmy si môžete uložiť na pevný disk s kapacitou do 750 GB alebo prehrávať priamo v integrovanej mechanike DVD Super Multi drive s podporou Blu-ray diskov. Toshiba Satelite A665 je zároveň prvým notebookom na trhu umožňujúcim prehrávanie 3D Blu-ray diskov. Pre dokonalé 3D zážitky je nutný aj poriadny zvuk. Ten v prípade A665 zabezpečujú stereo reproduktory Harman Kardon a technológia spracovania zvuku Dolby Advanced Audio. Vynikajúci zvuk integrovaných reproduktorov si vďaka technológii „Sleep-and-Music“ budete môcť vychutnávať aj z vášho MP3 prehrávača bez nutnosti zapnutia samotného notebooku. Okrem verzie s 3D priestorovým obrazom bude na trhu k dispozícii aj verzia Toshiby Satelite A665 bez 3D, ktorá bude mať HD displej s uhlopriečkou 16″ a LED podsvietenie. Cenu výrobca zatiaľ nestanovil ani pre jeden z týchto modelov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.