Reklama

Toshiba Qosmio D710: výkonné a štýlové All-in-One PC

Erik Birčák

Rada Qosmio bola vždy charakteristická výkonom a multimediálnym zameraním a nový All-in-one desktop PC od spoločnosti Toshiba nie je žiadnou výnimkou. Štýlový dizajn sa tu spojil s výkonnými súčasťami. Medzi hlavné lákadlá tak patria napríklad 4GB RAM či 1TB pevný disk.

Toshiba logo

Nový štýlový Desktop od Toshiby ponúka 21,5“ Full HD displej ktorý je prímárne určený na pozeranie filmov, vrátane integrovanej Blu-ray mechaniky. D710ka má slúžiť na prácu aj zábavu čomu je prispôsobený aj hardvér tohto 8,5-kilogramového diela. Intel Core i5-460M pracujúci na frekvencii 2,53 GHz je tak spárovaný so 4 GB RAM pamäťou. O dostatok úložného priestoru sa postará integrovaný 1 TB pevný disk.

Toshiba Qosmio D710

Toshiba Qosmio D710 sa zdá byť ako ideálna alternatíva pre tých, ktorí potrebujú stredne výkonný počítač určený na multimediálnu zábavu a surfovanie po internete. Na trh sa má dostať už tento mesiac, no bohužiaľ asi iba na tej japonský. O uvedení do našich končín, či o odporúčaných cenách pre koncového zákazníka totiž výrobca doteraz nepovedal ani slovo. Je však možné že by sme sa ho mohli časom dočkať.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.