Reklama

Top 7 seriálov roku 2023

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Koniec roku je ten správny čas na rekapituláciu toho najlepšieho, čo seriálový svet priniesol. Toto je náš výber top 7 seriálov za rok 2023, ktoré si môžete pozrieť na streamoch.

1

The Last of Us

Max

Seriálové spracovanie výbornej videohry o postapokalyptickom svete a vzťahu medzi dvomi ústrednými postavami – Joelom a Ellie, ktorí sa vydávajú na cestu naprieč USA s cieľom dať ľudstvu druhú šancu. Vynikajúci seriál verný hernej predlohe.

Obsah pokračuje pod reklamou
2

Succession Season 4

Max

4. séria jedného z najúspešnejších seriálov z dielne HBO. Seriál sleduje intrigy a boj o nástupníctvo v rodine magnáta. Realisticky vykreslené postavy, ktorým ide iba o svoje záujmy a výborný seriál z prostredia veľkého biznisu.

3

The Mandalorian Season 3

Disney+

Tretia séria asi najlepšieho seriálu zo sveta Star Wars, v ktorom sledujeme dobrodrúžstva Mandaloriana a tvora Grogu (Baby Yoda).

4

Arnold

Netflix

3-dielny seriál o najznámejšom kulturistovi na svete. Seriál sleduje život Arnolda Schwarzeneggera od čias, keď zdvíhal činky, cez úspechy v Hollywoode, pôsobenie vo funkcii guvernéra Kalifornie až po radosti a nestálosť jeho rodinného života.

5

Our Planet Season 2

Netflix

Pokračovanie úspešného prírodopisného dokumentárneho seriálu. Druhá séria sa zamerala na migráciu zvierat. Seriál je nadabovaný skvelým Davidom Attenboroughom.

6

Painkiller

Netflix

Výborný seriál, ktorý ukazuje skutočný príbeh amerického obchodu s liekmi proti bolesti, ktoré viedli k zvýšeniu závislosti medzi Američanmi.

Obsah pokračuje pod reklamou
7

The Crown – Season 6

Netflix

Vyvrcholenie oceňovaného seriálu o britskej kráľovskej rodine. Ak ste seriál nevideli, teraz nastal ten správny čas si ho pozrieť celý.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.