Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2022
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2022
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Októbrová ponuka seriálov nie je oproti tej septembrovej vôbec zlá. Vyberie si milovník každého žánru a štýlu seriálov.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

Netflix – 25. október

Koncom októbra sa k obdobiu Halloweenu dočkáme aj zaujímavého seriálu od tvorcu pozoruhodných a častokrát hororových filmov Guillerma del Tora. Seriál ponúkne niekoľko hororových poviedok vyrozprávaných práve majstrom tohto žánru.

Pennyworth

HBO Max – 6. október

Pennyworth sa vracia už v tretej sérii. Príbeh, ktorý mapuje minulosť Alfreda Pennywortha, sluhu, ktorého si môžete pamätať z filmov o Batmanovi. Jeho mladosť však zďaleka nebola taká nudná ako sa môže zdať.

Shantaram

14. október – Apple TV+

Svetový knižný bestseller sa dočká seriálového spracovania a to od streamovacej služby Apple TV+. Pozoruhodný príbeh Lina Forda, ktorý sa ukrýva pred svojou minulosťou v rušných uliciach indického Bombaja. Hlavnú úlohu si zahral Charlie Hunnam.

Star Wars: Tales of the Jedi

Disney+ – 26. október

Bohatý svet Star Wars nepoľavuje a Disney+ prichádza s ďalším seriálovým kúskom, tentokrát animovaným. Seriál ponúkne 6 krátkych epizód o jedioch zo staršieho obdobia. Konkrétne sa zameria na postavy Ahsoka Tano a Count Dooku.

The Peripheral

Amazon Prime Video – 21. október

Vynikajúca Chloë Grace Moretz v novej seriálovej sci-fi novinke na Amazon Prime Video. Seriál sa odohráva v budúcnosti, kde technológie vytvorili alternatívnu realitu, do ktorej sa viete pripojiť z vonkajšieho sveta.

Obsah pokračuje pod reklamou

The White Lotus

HBO Max – 30. september

Satirický seriál o dokonalých turistoch v dovolenkovom rezorte sa vracia. Seriál zaujme vizuálnou stránkou ako aj mysterióznou zápletkou, v ktorej sa postupne odhaľujú jednotliví návštevníci rezortu.