Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021
Zdroj | Collider
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021
Zdroj | Collider
Zdroj | Collider

November 2021 je nabitý parádnymi seriálmi a my sme si pre vás opäť ako každý mesiac pripravili výber tých najzaujímavejších.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Medium
Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2021

Cowboy Bebop

Netflix – 19. november 

IMDB

ČSFD

Seriálové spracovanie kultového japonského anime dorazí v druhej polovici novembra na Netflix. Dej sleduje skupinu lovcov odmien, ktorá prenasleduje najnebezpečnejších zločincov v galaxii.

Príbeh kombinuje motívy sci-fi, westernu a noir detektívky. Uvidíme, ako sa podarí Netflixu preniesť atmosféru výborného anime do hraného seriálu.

Narcos: Mexico Season 3

Netflix – 5. november 

IMDB – 8,4/10

ČSFD – 86 %

Ďalšia séria zo série o drogových karteloch. Svetoznámy seriál Narcos prichádza s treťou sériou v rámci sveta Narcos: Mexico.

Tretia a zároveň posledná séria zachytí 90. roky v spojení s globalizovaným predajom drog a osud kartelov Tijuana, Sinaloa a Juárez.

The Great Season 2

HBO GO – 20. november 

IMDB – 8,1/10

ČSFD – 78 %

Druhá séria antihistorickej vtipnej výpravy naprieč Ruskom 18. storočia. Katarína Veľká sa konečne ujíma ruského trónu. Zosnovať prevrat proti manželovi jej pripadalo ťažké, ale nebolo to nič v porovnaní s oslobodením krajiny, ktorá o slobodu nestojí.

Katarína sa púšťa do vojny so svojím dvorom, vojskom a dokonca aj s vlastnou matkou, aby priniesla Rusku osvietenie. Vtipný seriál si získal fanúšikov po celom svete svojim originálnym scenárom a výborným hereckým obsadením.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2021

The Shrink Next Door

Apple TV+ – 12. november 

IMDB 

ČSFD 

Nový seriál z dielne Apple TV+ prichádza so zaujímavým námetom o bizarnom vzťahu medzi psychiatrom a jeho pacientom.

Okrem scenáru stojí za zmienku aj herecké obsadenie, ktorému dominuje Will Ferrell, Kathryn Hahn a Paul Rudd. Tešiť sa tak môžeme na drámu s prvkami komédie.

The Wheel of Time

Amazon Prime Video – 19. november 

IMDB 

ČSFD 

Amazon Prime Video taktiež príde s novým seriálom, tentokrát v rámci žánru fantasy. Príbeh bude sledovať osud Moiraine, členky mocnej ženskej organizácie Aes Sedai, ktorá sa vydáva na nebezpečnú cestu cez celý svet spolu s mladými dedinčanmi, z ktorých jeden môže zachrániť, ale aj zničiť ľudstvo.

V hlavnej úlohe sa môžeme tešiť na výbornú Rosamund Pike. O réžiu sa postaral Rafe Judkins, ktorý napísal scenár k viacerým epizódam úspešných seriálov Agenti S.H.I.E.L.D. či Chuck.

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Netflix – 17. november 

IMDB – 7,5/10

ČSFD – 80 %

Jeden z najsledovanejších seriálov na Netflixe sa dočká druhej série. Dokumentárna séria Tiger King rozpráva zvláštny príbeh zo zákulisia chovu mačkovitých šeliem s výstrednými postavami a podsvetím, o ktorom ste nemali ani tušenia.

Seriál si získal divákov najmä kvôli uvedeniu v dobe, kedy sa minulý rok začala prvá vlna lockdownov. Ako uvádza podtitul seriálu, môžeme sa tešiť na ďalšiu vlnu šialenstva.