Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023
Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Tretí mesiac roka 2023 ponúkne opäť poriadnu nálož kvalitných nových aj pokračovania starých seriálov, ktoré by vám nemali uniknúť.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix, Disney+ a od tohto mesiaca aj z novej služby SkyShowtime.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Extrapolations

Apple TV+ – 17. marec

Nový seriál so skvelým hereckým obsadením (Tobey Maguire, Marion Cotillard, Forest Whitaker, Meryl Streep) prinesie príbehy o tom, ako nadchádzajúce zmeny na našej planéte ovplyvnia lásku, vieru, prácu a rodinu.

2

The Power

Amazon Prime Video – 31. marec

Koncom marca sa dočkáme nového seriálu, ktorý bude sledovať skupinu dospievajúcich dievčat, ktoré vyvinú zvláštnu silu, ktorá im umožňuje zabíjať ľudí elektrickým prúdom podľa vlastného uváženia.

3

Shadow and Bone Season 2

Netflix – 16. marec

Temné sily sa sprisahajú proti sirote Aline Starkovovej, keď uvoľní mimoriadnu moc, ktorá by mohla zmeniť osud zničeného sveta. Ide o druhú sériu populárneho fantasy seriálu.

4

Succession Season 4

HBO Max – 26. marec

4. séria jedného z najúspešnejších seriálov z dielne HBO. Seriál sleduje intrigy a boj o nástupníctvo v rodine magnáta. Realisticky vykreslené postavy, ktorým ide iba o svoje záujmy a výborný seriál z prostredia veľkého biznisu.

5

Ted Lasso Season 3

Apple TV+ – 15. marec

Príbeh sleduje trénera amerického futbalu, Teda Lasso. Ted sa sťahuje do Anglicka, kde ho najali, aby trénoval miestny futbalový tím. Pochopiteľne ide o európsky futbal, s ktorým nemá Ted žiadne skúsenosti. Výsledkom je výborná komédia postavená na situačnom humore.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

The Mandalorian Season 3

Disney+ – 1. marec

Tretia séria asi najlepšieho seriálu zo sveta Star Wars, v ktorom opäť budeme sledovať dobrodrúžstva Mandaloriana a tvora Grogu, ktorý v dobe uvedenia prvej série rozbil internety. Tretia séria ponúkne opäť 8 epizód s výborným Pedrom Pascalom v hlavnej úlohe.