Reklama

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2024

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Začiatok leta sa blíži a s ním je tu aj množstvo noviniek v seriálovom svete. Prinášame vám 6 tipov na seriály zo streamovacích služieb.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, Max, Netflix, Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Becoming Karl Lagerfeld

7. jún – Disney+

Seriál, ktorý sleduje vzostup ikonického návrhára Karla Lagerfelda v parížskom svete módy 70. rokov a jeho súperenie s partnerom Yvesa Saint Laurenta Pierrom Bergom, ako aj jeho milostný príbeh s Jacquesom de Bascherom.

2

Hitler and the Nazis: Evil on Trial

5. jún – Netflix

Nový dokumentárny seriál od Netflixu sa zaoberá vzostupom Adolfa Hitlera v Nemecku ako aj príčinám sfanatizovania obyvateľstva, ktoré uverilo v nacistickú propagandu.

3

House of the Dragon Season 2

16. jún – Max

Druhá séria výborného fantasy seriálu House of the Dragon podľa knižnej predlohy Georga R. R. Martina, ktorý svetu priniesol aj Game of Thrones.

4

Presumed Innocent

14. jún – Apple TV+

Nová miniséria od Apple TV+ s Jakeom Gyllenhaalom rozpráva príbeh desivej vraždy, ktorá otriasa chicagskou prokuratúrou, keď je zo zločinu podozrivý jeden z jej členov.

5

Sweet Tooth Season 3

6. jún – Netflix

Finálna séria rodinného fantasy seriálu o chlapcovi, ktorý je napoly človek a napoly jeleň a ktorý prežíva v postapokalyptickom svete s ďalšími podobnými tvormi zvanými hybrid.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

Tour de France: Unchained Season 2

11. jún – Netflix

Výborný dokumentárny seriál o najslávnejšom cyklistickom preteku sveta ukazuje jeho odvrátenú stránku. Po výbornej prvej sérii sa tak dočkáme pokračovania.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.