Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022
Zdroj | Apple TV+
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022
Zdroj | Apple TV+
Zdroj | Apple TV+

Letné horúčavy je možné stráviť aj v pohodlí domova pred obrazovkami kvalitného seriálu. Tu sú naše tipy na tento mesiac.

Black Bird

Apple TV+ – 8. júla

IMDb

ČSFD

Jimmy Keene si odpykáva desaťročný trest vo väzení. Dostane však ponuku, že pokiaľ sa mu podarí získať priznanie Larryho Halla, ktorý je podozrivý z niekoľkých vrážd, bude prepustený na slobodu.

Edge of the Earth

HBO Max – 12. júla

IMDb

ČSFD

4-dielny dokumentárny seriál sleduje štyri skupiny profesionálnych atlétov, ktorí sa vyberú na životné výzvy po celom svete. Snoubordisti, lyžiari, kajakári, horolezci a surfisti. Pokiaľ obľubujete extrémne športy, toto bude seriál pre vás.

La noche más larga

Netflix – 8. júla

IMDb

ČSFD

Nový seriál zo španielskej produkcie o ozbrojencoch, ktorí obkľúčia ústav pre duševne chorých a odstrihnú všetky možnosti komunikácie. Ich cieľom je chytiť sériového vraha. Seriál v šiestich epizódach ponúkne napínavý príbeh jednej noci.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022

Resident Evil

HBO Max – 14. júla

IMDb

ČSFD

Seriálové spracovanie ikonickej zombie videohry, ktoré sa dočkalo aj niekoľkých filmových spracovaní. Seriál sa zameria na udalosti 30 rokov po objavení vírusu T.

The Terminal List

Amazon Prime Video – 1. júl

IMDb

ČSFD

Chris Pratt v novom akčnom seriáli z dielne Amazon Prime Video. Potom, čo jeho čata Navy SEALs padne do pasce počas misie, Jamese Reece sa vracia domov k rodine, kde ho však začnú prenasledovať udalosti z minulosti.

Trying

AppleTV+ – 22. júl

IMDb

ČSFD

Tretia séria úspešného seriálu o Nikki a Jasonovi, ktorí sa rozhodli pre adopciu. Vydarený britský komediálny seriál si získal svojich fanúšikov najmä pre svoju ľudskosť.