Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2020

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2020
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2020
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Streamovacie služby nám aj cez uhorkovú sezónu pripravili zaujímavý program. Tu je výber 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v mesiaci júl.

Tento mesiac je v znamení pokračovaní a nových epizód. Do nášho zoznamu vyberáme seriály zo všetkých známych streamovacích služieb vrátane Apple TV+, Netflix, Amazon Prime a HBO GO.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDB, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké diely.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2020

Cable Girls – Season 5

Netflix – 3. júl

IMDB – 7,7/10

Rotten Tomatoes – 88 % (Audience score)

ČSFD – 77 %

Perfektný španielsky seriál o štvorice kamarátok, ktoré pracujú v národnej telefonickej spoločnosti zasadený do kúzelného obdobia 20. rokov 20. storočia. Táto španielska dráma s prvkami telenovely sa ideálne hodí aj na trénovanie španielčiny.

Prvá polovica 5. série, ktorá je zároveň poslednou, vyšla ešte začiatkom tohto roku. 3. júla bude mať na Netflixe premiéru druhá polovica posledných dielov tohto seriálu.

Hanna – Season 2

Amazon Prime Video – 3. júl

IMDB – 7,5/10

Rotten Tomatoes – 67 % (Tomatometer) 83 % (Audience score)

ČSFD – 70 %

Akčná dráma, ktorá sa tento júl dočká svojej druhej série na Amazon Prime. Dej sleduje príbeh dievčaťa, ktoré bolo využité v rámci tajného programu CIA na tvorbu super vojačiek s upravenou DNA.

Seriál pre milovníkov akcie, ktorý však ponúkne aj originálny príbeh. Zaujímavosťou je, že niektoré zábery z prvej série sa natáčali aj na Slovensku.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2020

How to Sell Drugs Online (Fast) – Season 2

Netflix – 21. júl

IMDB – 7,9/10

Rotten Tomatoes – 93 % (Audience score)

ČSFD – 75 %

Druhá séria vtipného nemeckého seriálu o tom, ako sa z drobného predaja drog cez internet môže stať medzinárodný biznis.

Pokiaľ vás bavili seriály ako Sex Education či The End of the Fucking World, potom si určite nenechajte ujsť ani tento kúsok, ktorý ponúka rovnako uletenú zápletku s nádychom zvláštnosti. Druhá séria ponúkne 6 epizód a na Netflixe sa objavia 21. júla.

Little Voice

Apple TV+ – 10. júl

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Nová vlajková loď služby Apple TV+, ktorá stále neponúka veľké množstvo obsahu. Little Voice je dielo, ktoré vzdáva hold hudbe New Yorku a zároveň rozpráva príbeh dievčaťa, ktoré hľadá svoj jedinečný hlas.

Pôjde o romantickú drámu, o ktorej réžiu sa postaral Jessie Nelson, ktorý v minulosti zrežíroval perfektnú hudobnú drámu Danny Collins.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2020

Umbrella Academy – Season 2

Netflix – 31. júl

IMDB – 7,9/10

Rotten Tomatoes – 75 % (Tomatometer) 86 % (Audience score)

ČSFD – 78 %

Druhej série sa dočká aj úspešný sci-fi seriál zo sveta superhrdinov, ktorý je inšpirovaný komixom. Dej sleduje superhrdinov, ktorí sa v 80. rokoch narodili za zvláštnych okolností ženám, ktoré nevykazovali známky tehotenstva až do samotného pôrodu.

Dej sa následne presúva do súčasnosti, kde je skupina supehrdinov rozdelená a musí sa opäť spojiť, aby bojovala proti zlu, ktoré sa blíži.

Warrior Nun

Netflix – 2. júl

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Na záver nemôže chýbať niečo fakt uletené. Titul, ktorý si pozriete už len kvôli jeho názvu, sleduje skupinu bojových mníšok, ktoré disponujú superschopnosťami a ktorých úlohou je bojovať s démonmi.

Seriál má na Netflixe premiéru už 2. júla a ponúkne 10 epizód, ktoré skončia buď ako prepadák, alebo ako zábavná hororová akcia.

https://www.youtube.com/watch?v=An0bZpuhiBE