Reklama

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2022

Zdroj | HBO
Michal Spiegel
Zdroj | HBO
Zdroj | HBO

Milovníci fantasy si tento mesiac prídu na svoje. Po niekoľkých rokoch sa vrátia do sveta Game of Thrones v novom seriáli.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Andor

Disney+ – 31. august

Ďalší seriál zo sveta Star Wars, ktorý slúži ako prequel k filmu Rogue One. Seriál bude sledovať postavu Cassiana, ktorý sa vydá na hrdinskú cestu rebela.

House of the Dragon

HBO Max – 22. august

Po úspešnom Game of Thrones prichádza seriál odohrávajúci sa 200 rokov pred udalosťami z pôvodného seriálu a vyrozpráva príbeh rodu Targaryenovcov. 10-dielny seriál vznikol na motívy knihy George R.R. Martina.

I Am Groot

Disney+ – 10. august

Obľúbená postava z filmu Guardians of the Galaxy, Groot, dostane svoj vlastný seriál. Tri krátke epizódy ukážu zábavné situácie postavy Groota, ktorého nadaboval Vin Diesel.

See (3. séria)

Disney+ – 10. august

Tretia séria seriálu z Apple TV+ o postapokalyptickom svete, kde globálna pandémia spôsobila celosvetovú slepotu. To všetko zmenia dve deti, ktoré vidia. Postapokalyptické sci-fi predstavuje budúcnosť vzdialenú 600 rokov, kde sa ľudia kvôli globálnej epidémii slepoty a s ňou spojeným vojnám a vymieraniu vrátili späť do jaskýň.

Tekken: Bloodline

Netflix – 18. august

Videoherný fenomén Tekken dostane seriálové spracovanie. Najlepšie na tom je, že pôjde o japonské anime spracovanie a nie hrané, ako sme videli v minulosti a ktoré nedopadlo najlepšie. Fanúšikovia tejto bojovej hry sa tak možno konečne dočkajú dôstojného spracovania.

Obsah pokračuje pod reklamou

The Sandman

Netflix – 5. august

Milovníci kníh Neila Gainmana dostanú seriálové spracovanie príbehu The Sandman o snívaní, nočných morách a o svete, kde sa dostanete iba, keď zavriete oči a zaspíte.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.