Reklama

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2024

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Štvrtý mesiac tohto roka je tu a s ním aj kopec seriálových noviniek na streamoch. Prinášame vám 6 redakčných tipov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, Max, Netflix, Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Fallout

Prime Video – 11. apríl

Po rokoch čakania sa fanúšikovia dočkajú seriálového spracovania obľúbenej hernej série. Postapokalyptické spracovanie retro sveta s prvkami hororu aj komédie. To je Fallout.

2

Franklin

AppleTV+ – 12. apríl

Seriálové spracovanie príbehu Benjamina Franklina, ktorý sa vydáva na tajnú misiu do Francúzska v dobe, keď osud americkej nezávislosti visí na vlásku.

3

Ripley

Netflix – 4. apríl

Seriálové spracovanie populárneho firmu Talentovaný pán Ripley. Bohatý muž zaplatí Ripleymu, aby išiel do Talianska a priviezol späť jeho bohémskeho syna. Začína sa kolotoč klamstiev, podvodov a vraždy.

4

Sugar

AppleTV+ – 5. apríl

Colin Farrell v novom seriáli, kde hrá Johna Sugara, súkromného detektíva, ktorý vyšetruje zmiznutie Olivii Siegel, vnučku legendárneho filmového producenta.

5

Them Season 2

Prime Video – 25. apríl

Druhá séria hororového seriálu, ktorý skúma rôzne aspekty hororov a otvára aj rasové otázky.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

The Sympathizer

Max – 14. apríl

Seriálové spracovanie rovnomennej knižnej predlohy, ktorá vyšla aj v slovenčine. Ku koncu vietnamskej vojny uteká informátor, ktorý bol nasadený juhovietnamskou armádou, do USA, kde sa usadí v komunite utečencov, kde pokračuje v tajnej špionáži pre Vietkong.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.