Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2023

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2023
Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2023
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Tento mesiac nás čaká krimi, rodinný žáner aj triler. Tak ako každý mesiac, aj v apríli 2023 sme pre vás pripravili náš výber top 6 seriálov.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix, Disney+ a od tohto mesiaca aj z novej služby SkyShowtime.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Beef

6. apríl – Netflix

Komédia o tom, kam nás až môže zaviesť emócia hnevu. Všetko pritom začne ako nevinný incident na ceste a prerastie v chaos.

2

Dead Ringers

21. apríl – Amazon Prime Video

Ak máte skôr náladu na niečo hororovejšie, potom je tu novinka, v ktorej si zahrala Rachel Weisz a to hneď dvakrát. Identické dvojičky budú skúmať, kde sú hranice lekárskej etiky.

3

Firefly Lane Season 2

8. apríl – Amazon Prime Video

Posledné diely poslednej (druhej) série populárneho seriálu Firefly Lane budú mať premiéru práve v apríli. Seriál sleduje dve najlepšie kamarátky z detstva, Tully and Kate, ktoré naprieč životom prekonali množstvo skúšok. Od ich detstva sa presúvame do časov ich dospelosti, kedy ich môže navždy rozdeliť zrada.

4

Love & Death

27. apríl – HBO Max

Seriál je založený na skutočnom príbehu ženy v domácnosti Candy Montgomeryovej z Wylie v Texase, ktorá bola v roku 1980 obvinená z brutálnej vraždy svojej priateľky Betty Goreovej. Kriminálny seriál z malého mesta v hlavnej úlohe s Elizabeth Olsen.

5

Sweet Tooth Season 2

27. apríl – Netflix

Druhá séria seriálu o chlapcovi Gusovi, ktorý je na polovicu človek, na polovicu jeleň. Ten sa pridáva k ďalšej skupinke hybridných detí, ktoré hľadajú odpovede na otázky, ako došlo k zničeniu sveta.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

Waco: The Aftermath

14. apríl – SkyShowtime

Novinka z dielne novej streamovacej služby SkyShowtime nám ukáže príbeh vzniku hnutia Patriot, ktoré viedlo k teroristickému činu v Oklahoma City. V hlavnej úlohe sa objaví výborný Michael Shannon.