Reklama

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2023

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Komédia, dráma, či horor? Ako každý mesiac, aj dnes tu pre vás máme filmové tipy na streamovacích službách.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix, Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

A Million Miles Away

15. september – Amazon Prime Video

Film o Josém Hernandezovi, ktorý je prvým migrujúcim poľnohospodárskym robotníkom, ktorý cestuje do vesmíru. Príbeh o vytrvalosti, spoločenstve a obetavosti pri plnení nesplniteľného sna s Michaelom Peñom v hlavnej úlohe.

2

El Conde

15. september – Netflix

Hlavnou postavou tejto artovej hororovej satiry je Augusto Pinochet, čilský diktátor, ktorý nie je mŕtvy, ale starnúci upír. Po 250 rokoch života na tomto svete sa rozhodol raz a navždy zomrieť.

3

Flora and Son

29. september – Apple TV+

Film o slobodnej matke Flore, ktorá je v neustálom konflikte so synom Maxom. V snahe nájsť pre Maxa koníček zachráni gitaru z kontajnera, ktorá ich vzťah obráti naruby.

4

Love at First Sight

15. september – Netflix

Hadley a Oliver sa do seba zaľúbia počas letu z New Yorku do Londýna. Pravdepodobnosť, že sa ešte niekedy nájdu, sa zdá byť nemožná. Pozrite si oddychový romantický film na jesenný večer.

5

Mastičkár

27. september – Netflix

Ikonická poľská klasika o profesorovi Wilczurovi, od ktorého odišla manželka a milovaná dcéra a ktorý hľadá zabudnutie v alkohole. Pri bitke v predmestskej krčme je ťažko zranený do hlavy a stráca pamäť.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

No One Will Save You

22. september – Disney+

Ak sa chcete báť, dajte šancu tomuto hororu, kde ženu, ktorá sa skrýva v dome, tyranizuje mimozemšťan.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.