Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023
Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2023
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Pomaly tu máme jar a s ňou aj novú nádielku filmov na streamovacích službách. Predstavujeme vám náš výber.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Boston Strangler

Disney+ – 17. marec

Film sleduje príbeh priekopnických reportérok, ktoré v 60. rokoch minulého storočia vydávali príbehy slávnych vražd bostonského škrtiča. Ako si záhadný vrah vyžaduje ďalšie a ďalšie obete, dvojica reportérok naráža na rozbujelý sexizmus vtedajšej doby.

2

Kill Boksoon

Netflix – 31. marec

Keby tak výchova potomkov bola rovnako jednoduchá ako niekoho zabiť. Toto je premisa kórejského filmu o nájomnej vrahyni, ktorá sa musí zároveň postarať o dospievajúce dcéry.

3

Luther: The Fallen Sun

Netflix – 10. marec

Londýnsky detektív John Luther padol až na úplné dno. Nevyriešený prípad mu ale nedá spať, a tak ujde z väzenia, aby dopadol sadistického sériového vraha. Ak sa vám páčil Sherlock Holmes, určite dajte šancu aj tomuto.

4

Murder Mystery 2

Netflix – 31. marec

Jennifer Aniston a Adam Sandler to opäť skúšajú v pokračovaní komédie Murder Mystery. Z Nicka a Audrey Spitzovcov sú súkromné očká na plný úväzok. Tentokrát budú pátrať po únoscovi ich priateľa.

5

Rye Lane

Disney+ – 31. marec

Ak máte náladu na britskú komédiu, potom určite nezmeškajte film Rye Lane, ktorý sa natáčal v Londýne a sleduje dvoch ľudí, ktorí sa po ťažkých rozchodoch zblížia počas pre nich nečakaného dňa.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

Tetris

Apple TV+ – 31. marec

Životopisný príbeh o tom, ako sa z Tetrisu stala najpopulárnejšia a najkultovejšia hra na svete. Príbeh sleduje biznismana Henka Rogersa a tvorcu Tetrisu Alexeja Pajitnova, ktorí sa musia postaviť Sovietskemu zväzu, aby priniesli Tetris svetovým masám.