Reklama

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2024

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Máj prináša na streamovacie služby množstvo filmových noviniek. Prinášame vám výber šiestich tipov, dnes najmä dokumentárnych.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix, Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Atlas

24. máj – Netflix

Nové sci-fi s Jennifer Lopez v hlavnej úlohe ukazuje budúcnosť, v ktorej robot s umelou inteligenciou zistí, že jediný spôsob, ako ukončiť vojnu, je ukončiť samotné ľudstvo.

2

Jim Henson Idea Man

31. máj – Disney+

Dokumentárny film, ktorý sa venuje talentovanému umelcovi Jimovi Hensonovi, ktorý stojí za bábkovými postavami z relácií Sesame Street a The Muppet Show.

3

Living with Leopards

10. máj – Netflix

Ďalší zo série Netflix dokumentárnych filmov, ktorý sa venuje zvieratám. Tentokrát sa zameria na dve leopardie mláďatá na ich ceste od detstva k dospelosti.

4

Power

17. máj – Netflix

História americkej polície naprieč stáročiami. Ukážka jej moci a štruktúry, v ktorej častokrát funguje zaujímavá dynamika ako aj zneužívanie moci.

5

The Beach Boys

24. mája – Disney+

Dokumentárny film o ikonickej skupine The Beach Boys, ktorá vznikla v roku 1961 v Kalifornii. Film ukazuje skromné začiatky a cestu kapelu k celosvetovému úspechu.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

The Blue Angels

23. máj – Amazon Prime Video

Ukážka tvrdého výcviku námornej pechoty a leteckej eskadry. Natočené špeciálne za pomoci technológie IMAX ponúka tento film unikátny vizuálny zážitok.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.