Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Letné počasie praje pobytu skôr vonku, no pokiaľ uprednostňujete filmovú zábavu, sme tu pre vás s ďalšou pravidelnou zásobou tipov na filmy na streamoch.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022

Father of the Bride

HBO Max – 16. jún

IMDb 

ČSFD 

Moderné spracovanie klasiky Otec nevesty prináša letné filmové osvieženie s Andym Garciom a Gloriou Estefan v hlavných úlohách. Ide o prvý film tohtoročného leta, ktorý vytvorila spoločnosť WB exkluzívne pre HBO Max. Dlhoroční manželia Billy a Ingrid sú prekvapení, keď ich najstaršia dcéra Sofia príde domov do Miami na návštevu aj so svojim novým priateľom, teraz už snúbencom, Adanom, a oznámi im ich plán rýchlo sa vziať a začať nový spoločný život v Mexiku.

Cha Cha Real Smooth

Apple TV+ – 17. jún

IMDb – 8,0/10

ČSFD 

Na AppleTV+ sa tento mesiac objaví novinka o 22-ročnom absolventovi vysokej školy, ktorý žije vo svojom byte v New Jersey a pracuje ako sprievodca židovskými oslavami bar micva a bat micva. Práve počas týchto osláv nadviaže jedinečné priateľstvo s mladou matkou a jej dospievajúcou dcérou. V komédii si hlavnú úlohu zahrali Dakota Johnson a Cooper Raiff, ktorý je zároveň aj režisérom filmu.

Chernobyl: The Lost Tapes

HBO Max – 22. jún

IMDb – 8,1/10

ČSFD – 76 %

Dokumentárna novinka o najväčšej jadrovej katastrofe. Už rovnomenný seriálový hit z pred pár rokov dokázal, že ľudia o túto tému majú záujem. Nový dokumentárny film odhaľuje doteraz neuverejnené archívne zábery z roku 1986, kedy ku katastrofe v černobyľskej jadrovej elektrárni došlo.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Disney+ – 22. jún

IMDb – 7,3/10

ČSFD – 71 %

Jeden z prvých veľkofilmov, ktoré si môžete pozrieť na novej službe Disney+ je posledný Doctor Strange od Marvel Studios. V novinke sa pozriete do paralelných svetov neznáma Doctora Stranga. V hlavnej úlohe samozrejme nechýba fenomenálny Benedict Cumberbatch.

Hustle

Netflix – 8. jún

IMDb 

ČSFD 

Nová športová novinka s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Ten si zahrá basketbalového skauta, ktorý objaví hráča s jedinečným talentom a problémovou minulosťou. Napriek tomu, že nedisponuje súhlasom svojho klubu, rozhodne sa hráča dostať do USA na vlastnú päsť a pretlačiť ho do NBA.

Spiderhead

Netflix – 17. jún

IMDb 

ČSFD 

Hviezdne obsadená očakávaná novinka od Netflixu prinesie príbeh väzňov, ktorí dostanú šancu podrobiť sa lekárskemu pokusu, aby si skrátili svoj trest. Jedným z pokusov je nová droga, ktorá dokáže vytvárať falošné pocity lásky. V hlavnej úlohe hrá Chris Hemsworth a Miles Teller.