Reklama

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Po seriáloch tento mesiac prinášame aj náš pravidelný článok o tipoch na filmy na streamovacích službách HBO Max, Netflix, Disney+, Apple TV+ a Amazon Prime Video.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Girl in the Picture

Netflix – 6. júl

IMDb – 7,4/10

ČSFD – 81 %

Netflix a jeho dokumentárne kriminálne príbehy sú väčšinou zárukou kvality. Výnimkou nie je ani novinka Girl in the Picture o žene, ktorá po smrti zanechá syna a muža, ktorý má byť jej údajný manžel. Všetko je však nakoniec inak.

Gray Man

Netflix – 22. júl

IMDb 

ČSFD 

Hviezdne obsadený triler s Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom sa pozrie na príbeh bývalého agenta CIA, ktorý teraz pracuje ako profesionálny zabijak. Behom misie však zistí, že vyslaný tým, ktorý ho má zachrániť, ho chce v skutočnosti zabiť.

House of Gucci

HBO Max – 17. júl

IMDb – 6,6

ČSFD – 70 %

Výborný film o klane rodiny Gucci je inšpirovaný skutočným príbehom impéria talianskeho módneho domu. Tri desaťročia rodinnej histórie, v ktorej nechýbajú láska, zrada, dekadencia, pomsta ani vražda, skladajú dokopy mozaiku toho, čo všetko so sebou nesie slávna značka Gucci.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júli 2022

Operation Mincemeat

HBO Max – 3. júl

IMDb – 6,6

ČSFD – 55 %

Pokiaľ skôr preferujete vojnové filmy, potom je tu novinka Operácia Mincemeat. Tá bola jedným z kľúčových krokov na dlhej ceste spojencov k víťazstvu. V roku 1943 spojenci začínajú prípravy na inváziu do Francúzska a oslobodenie Európy, ale jeden problém stále pretrvával. Ako môžu ochrániť svoje invázne sily pred ničivou prevahou nemeckej armády? Film, inšpirovaný skutočným príbehom jednej z najnepravdepodobnejších misií druhej svetovej vojny.

Spider-Man: No Way Home

HBO Max – 31. júl

IMDb – 8,3

ČSFD – 83 %

Najúspešnejší film zo série Spider-Man. Po prvýkrát vo filmovej histórii sa Spider-Man ocitá bez svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí.

The Sea Beast

Netflix – 8. júl

IMDb – 7,1

ČSFD – 68 %

Tento mesiac si dáme aj jeden tip na film pre mladšieho diváka. Novinka The Sea Beast rozpovie príbeh námorníka Jacoba, ktorý sa rozhodne zastaviť tyranského kapitána a zachrániť tak unesené dieťa. Jeho spojencom sa nečakane stane morská príšera.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.