Reklama

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2023

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Polovica augusta 2023 je tu. V TECHBOXe sme pre vás ako vždy pripravili top 6 odporúčaných filmov na streamoch, ktoré vyšli v aktuálnom mesiaci.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Wanted: The Escape of Carlos Ghosn

AppleTV+ – 25. august

Príbeh Carlosa Ghosna, z ktorého sa stal známy generálny riaditeľ. V tomto filme sledujeme jeho neúnavný výstup na vrchol firemného rebríčka, šokujúce zatknutie a neuveriteľný útek, ktorý ohromil celý svet.

2

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Disney+ – 2. august

Tretie pokračovanie nadupanej vesmírnej akcie. Peter Quill sa stále spamätáva zo straty Gamory. Opäť zhromažďuje svoj tím, aby bránil vesmír a zachránil Rocketa.

3

Mark Cavendish: Never Enough

Netflix – 2. august

Dokumentárny film z dielne Netflixu sleduje cestu profesionálneho cyklistu Marka Cavendisha na vrchol, tragický neúspech a neuveriteľný návrat do pelotónu.

4

Red, White & Royal Blue

Amazon Prime Video – 11. august

Keď spor medzi synom amerického prezidenta a britským princom vyvrcholí tým, že môže vraziť klin do americko-britských vzťahov, musí táto dvojica uzavrieť zinscenované prímerie, ktoré však medzi nimi podnieti hlbší vzťah.

5

Untold: Hall of Shame

Netflix – 15. august

Preskúmajte jeden z najväčších športových škandálov so steroidmi prostredníctvom rozhovorov s vedúcim laboratória BALCO a športovcami podozrivými z užívania liekov na zvýšenie výkonu.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

Untold: Jake Paul the Problem Child

Netflix – 1. august

Profesionálny boxer a večný výtržník Jake Paul sa v tomto dokumente podelí o svoju nepravdepodobnú cestu od online vtipkára k silovému športovcovi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.