Reklama

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2023

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Apríl prichádza so štedrou nádielkou filmov na streamovacích službách. Opäť sme pre vás vybrali šesticu tipov, ktoré nás zaujali.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix Disney+ a SkyShowtime.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Boom! Boom! The World vs. Boris Becker

Apple TV+ – 7. apríl

Dokumentárny film, ktorý sleduje život Borisa Beckera, ktorý sa stal tenisovou senzáciou, keď vo veku iba 17 rokov vyhral prvý zo svojich šiestich turnajov a pokračoval v kariére, počas ktorej získal 49 titulov majstra sveta a olympijské zlato.

2

Ghosted

Apple TV+ – 21. apríl

Cole sa bezhlavo zamiluje do záhadnej Sadie, ale následne zistí, že je tajná agentka. Skôr než sa stihnú rozhodnúť pre druhé rande, Cole a Sadie sa vydajú na medzinárodné dobrodružstvo s cieľom zachrániť svet. V hlavných úlohách sa ukážu Chris Evans, Ana de Armas a Adrien Brody.

3

Hunger

Netflix – 8. apríl

Pre milovníkov kuchárskych drám je tu thajská novinka Hunger o talentovanej mladej kuchárke z pouličnej reštaurácie, ktorá sa po súhlase s výcvikom u notoricky známeho nemilosrdného šéfkuchára dostáva na hranicu svojich možností.

4

Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now

Netflix – 5. apríl

Dokumentárny film, ktorý zachytáva cestu Lewisa Capaldiho od nevýrazného tínedžera s virálnym vystúpením až po popovú hviezdu nominovanú na Grammy.

5

Peter Pan & Wendy

Disney+ – 28. apríl

Nová adaptácia klasickej rozprávky o chlapcovi, ktorý nechcel vyrásť a naverboval troch malých súrodencov v Londýne, aby sa k nemu pridali na čarovné dobrodružstvo na ostrove Neverland. Kapitána Hooka si zahrá Jude Law.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

The Pope: Answers

Disney+ – 5. apríl

Desať mladých ľudí z celého sveta sa v Ríme stretlo s pápežom Františkom s cieľom hovoriť s ním o hlavných problémoch svojej generácie.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.