Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TOP 5 našich najočakávanejších Apple produktov, ktoré by mali výjsť v roku 2023

TOP 5 našich najočakávanejších Apple produktov, ktoré by mali výjsť v roku 2023
Zdroj | Ian Zelbo
Tomáš Šmidák
TOP 5 našich najočakávanejších Apple produktov, ktoré by mali výjsť v roku 2023
Zdroj | Ian Zelbo
Zdroj | Ian Zelbo

2023 bude podľa všetkého veľkým rokom pre Apple. Z dostupných informácií je už teraz jasné, že sa máme na čo tešiť a nemyslíme tým len nové iPhony či iPady.

Urobili sme preto pre vás krátky výber 5 Apple produktov, na ktoré sa tento rok najviac tešíme. O niektorých z nich, ste možno ešte ani nepočuli.

1. AR/VR headset

Obsah pokračuje pod reklamou

Aj napriek tomu, že Apple vytrvalo odmieta vývoj tohto zariadenia, všetky dôkazy smerujú k tomu, že sa ho dočkáme už tento rok. Malo by ísť o mixed reality headset, ktorý bude vedieť zobraziť až dve 4K micro OLED obrazovky. Na jeho tele by sa malo nachádzať množstvo kamier, ktoré budú monitorovať okolie a premietať ho do rozšírenej alebo virtuálnej reality. Fungovať by mal aj samostatne a slúžiť by mal ako na prácu tak aj na zábavu. Samozrejmosťou potom budú prémiové materiály a minimalistický dizajn.

Zdroj | Ian Zelbo

2. Macbook Air 15

Používatelia, ktorým stačí výkon Macbooku Air no nie jeho veľkosť, sa môžu tento rok tešiť. Apple totiž prinesie 15,2“ verziu ich najpredávanejšiu laptopu. Na technológiu microLED či ProMotion však zabudnite. Tá je zatiaľ rezervovaná len pre modely Pro. Zo špecifikácií zatiaľ vieme, že by mal byť osadený procesormi M2 a M2 Pro.

Zdroj | Macrumors

3. Nový Homepod

Apple v posledných rokoch skromne povedané ovládol svet plne bezdrôtových slúchadiel. Pri prechádzaní po ulici nie je šanca aby ste neuvideli niekoho s AirPodmi v ušiach. V kategórií reproduktorov sa však stále ešte len rozbieha a tento rok by to mohol dotiahnuť do úspešného konca. V pláne je totiž pokračovateľ pôvodného HomePodu, ktorý povedzme si narovinu nebol úplný hit. Dúfajme len, že nepôjde znova o najhlúpejší smart reproduktor s výborným zvukom.

Zdroj | Apple

O zvyšných dvoch produktoch sa dozviete v našom novom reele na Instagramovom účte TECHBOX.sk: