Reklama

Top 10 najočakávanejších seriálov v roku 2024

Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Aké seriály nás čakajú na streamovacích službách tento rok? Pripravili sme pre vás zoznam tých najočakávanejších.

Vyberali sme zo streamovacích služieb Apple TV+, Max, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ a SkyShowtime

1

True Detective – Season 4

14. január – Max
Obsah pokračuje pod reklamou

4. séria úspešného detektívneho seriálu, tentokrát s hviezdnym obsadením v podobe Jodie Foster. Jednotlivé série na seba nenadväzujú, takže si môžete novú sériu užiť aj samostatne.

2

Expats

26. január – Amazon Prime Video

Pohľad na osobný a profesionálny život úzkej skupiny emigrantov žijúcich v Hongkongu. V hlavnej úlohe sa objaví Nicole Kidman.

3

Masters of the Air

26. januára – Apple TV+

Päť míľ nad zemou a za nepriateľskými líniami bojuje jedenásť mužov v bombardéri známom ako „lietajúca pevnosť“ proti neutíchajúcim kŕdľom nemeckých stíhačov.

4

Mr. and Mrs. Smith

2. február – Amazon Prime Video

Pamätníci filmu Pán a pani Smithovci sa dočkajú seriálovej verzie, ktorá bude taktiež sledovať pár špiónov, ktorí navzájom skrývajú povahu ich akčnej práce.

5

Regime

3. marec – Max

Kate Winslet v hlavnej úlohe kancelárky fiktívnej stredoeurópskej autokracie. Ostrá politická satira s intrigami a Hugh Grantom ako vodcom opozície.

6

Fallout

12. apríl – Amazon Prime Video
Obsah pokračuje pod reklamou

Seriálové spracovanie najslávnejšej postapokalyptickej RPG hernej série. Podľa traileru sa môžeme tešiť, že tvorcovia zachovali retro atmosféru, ktorú dobre poznáme z hernej predlohy.

7

My Brilliant Friend Season 4

Max

Posledná séria oceňovaného seriálu podľa bestselleru talianskej spisovateľky Eleny Ferrante by na Max mala doraziť práve v tomto roku. Taliansky seriál si získal množstvo fanúšikov aj na Slovensku, kde ho na televízne obrazovky priniesla RTVS. Príbeh sleduje životnú cestu dvojice kamarátok Eleny Grecovej a Lily Cerullovej, ktoré vyrastajú na chudobnom juhu Talianska 50 rokov.

8

House of the Dragon Season 2

Leto 2024 – Max

Druhá séria seriálu, ktorý sa odohráva 200 rokov pred udalosťami z pôvodného seriálu Game of Thrones (Hra o tróny) a rozpráva príbeh rodu Targaryenovcov.

9

Mr Penguin

Disney+

Sleduje premenu Oswalda Cobblepota zo znetvoreného niktoša na známeho gothamského gangstra Penguina. Aj tu ho stvárni Colin Farrell, ktorý si ho už zahral vo filme.

10

The Sympathizer

Max

Seriál podľa knižnej predlohy ocenenej Pulitzerovou cenou sleduje napoly Francúza, napoly Vietnamca, ktorý počas vietnamskej vojny slúžil ako špión pre komunistické sily.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.