Reklama

Tonino Lamborghini Tauri 88 – k luxusnému autu luxusný smartfón

Števo Porubský

Tonino Lamborghini Tauri 88

Aj keď nemáte doma žiadne Lambo, jedno si môžete dopriať za pár percent z jeho ceny. Tonino Lamborghini Tauri 88 síce nie je auto vašich snov, no okrem názvu ho s automobilkou spája spoločné logo. Pod značkou Tonino Lamborghini je vyrábaných niekoľko luxusných vecí, nový smartfón Tauri 88 je jednou z nich. A nie je len luxusný, ale aj poriadne vybavený.

Tonino Lamborghini Tauri 88

Tonino Lamborghini Tauri 88 je vyrobený z kovu a kože vo viacerých možných kombináciách, samozrejme z tej najluxusnejšej. Hoci smartfón nebol doteraz nikde oficiálne predstavený, ruská stránka HI-TECH@mail.ru priniesla nielen prvé informácie, ale aj prvé zábery tejto luxusnej novinky. Tonino Lamborghini Tauri 88 je vybavený 5-palcovým Full HD dispejom, procesorom Snapdragon 801 s taktom 2,3 GHz či 3 GB pamäťou RAM. 64 GB internú pamäť je vraj možné rozšíriť pomocou microSD karty.

Tonino Lamborghini Tauri 88

Viac ako potešujúca je informácia o batérii, ktorá má mať kapacitu až 3 400 mAh! Mnohých určite poteší aj 20 Mpx CMOS snímač na zadnej strane a 8 Mpx webkamera na prednej. Podľa spoločnosti sa vyrobý len 1 947 kusov z tohto modelu ako pocta synovi zakladateľa Lamborghini, Antoniovi Lamborghini, ktorý sa narodil práve v roku 1 947. Smartfón Tonino Lamborghini Tauri 88 by mal stáť okolo 6 000 dolárov.

Tonino Lamborghini Tauri 88

Tonino Lamborghini Tauri 88

Tonino Lamborghini Tauri 88

Foto: Tonino Lamborghini, HI-TECH@mail.ru

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.