Reklama

Tonino Lamborghini: Nová pecka bez štyroch kolies?

Roman Calík

Poznáte Lamborghini? A čo tak rýchly a štíhly notebook od syna zakladateľa svetoznámej značky Lamborghini… áno, je to tak, máme tu novú imidžovku.

Tonino Lamborghini CULV notebook

Tonino Lamborghini je značka, ktorú založil syn zakladateľa svetoznámeho Lamborghini. Gallardo, Murciélago či Countach. Spoznávate tieto zvučné názvy šuperšportiakov? O nich síce nebude reč, ale niečo majú s novým notebookom spoločné. Výnimočnosť! V portfóliu Tonino Lamborghini nájdete rôzne značkové predmety, dokonca i náradie pre kutilov. Tentokrát sa v čiernej farbe s nápadným červeným logom ukázal nový 13,4-palcový Tonino Lamborghini CULV Notebook. Štýl je prvoradý, preto je telo novinky vyrobené z lesklého čierneho plastu. Použitý procesor Intel CULV zase zabezpečí dostatočný výkon a nízku spotrebu. Tej napomáha aj LED podsvietený displej s rozlíšením 1366×768 bodov.

Tonino Lamborghini CULV notebook

S hmotnosťou 1,3 kg poteší tých, ktorí radi pracujú na cestách. Pamäte budete mať dostatok, môžete si totiž vybrať aj 500 GB harddisk. Samozrejmosťou je HDMI konektor, podpora Wi-Fi či Bluetooth. Operačným systémom je Windows 7. Poteší aj dvojročná záruka s vyzdvihnutím priamo u vás. Dá sa povedať, že podobných notebookov nájdete na trhu viac, žiadny z nich však nenesie meno Tonino Lamborghini.

Zdroj: Geeky Gadgets

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.