Reklama

TomTom Via 120 a 125: Viac muziky za menej peňazí!

Marek Šimunek

TomTom predstavil svoj nový rad navigácií s označením TomTom Via, ktoré ako prvé prinášajú funkcie známe najmä z navigácií vyšších tried medzi cenovo dostupnejšie zariadenia. Špičkovú navigáciu s množstvom funkcií a technológiou Bluetooth pre hands-free telefonovanie si tak už môže dovoliť takmer každý.

TomTom Via 125

Dve nové autonavigácie TomTom Via 120 a 125 sú určené najmä pre tých motoristov, ktorí nie sú ochotní za navigáciu dať celý majetok. Nové modely totižto prvýkrát prinášajú funkcie doteraz dostupné najmä v cenovo náročnejších modeloch do strednej triedy. Tešiť sa tak môžete okrem iného aj na obľúbenú funkciu IQ Routes, ktorá využíva reálne namerané hodnoty milióna užívateľov, vďaka čomu dokáže podstatne presnejšie vypočítať parametre vašej trasy. Chýbať nebude ani integrácia služby TomTom Speed Cameras, informujúca o miestach s meraním rýchlosti. Nejedná sa však o žiadnu live službu ale jednoduchú informáciu o statických radaroch na základe zoznamu radarov v navigácii.

TomTom Via 125

Súčasťou modelového radu Via je aj zabudovaná technológia Bluetooth. Navigáciu tak jednoducho využijete aj ako komunikačnú sadu pre váš mobilný telefón. Pevné a prispôsobiteľné umiestnenie navigácie TomTom Via na čelnom skle vozidla zabezpečí komfortný, výklopný držiak, ktorý je priamo zabudovaný do tela zariadenia. Špecialitou modelov Via bude okrem zmeneného užívateľského rozhrania aj možnosť výberu uhlopriečky displeja, pričom sa budete môcť rozhodnúť medzi použitím 4,3“ alebo 5“ displeja. Nové autonavigácie TomTom Via 120 a 125 sú už v predaji, pričom ich odporúčaná cena bola stanovená na 178,50 € za model Via 120 Regional, 238 € za model Via 120 Europe Trafic a 258 € za model Via 125 Europe Trafic. Dva posledné modely Via Europe Trafic pritom v cene zahŕňajú aj dvojročnú bezplatnú aktualizáciu mapových podkladov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.