Reklama

TomTom Start: špeciálna valentínska edícia

Roman Calík

Chcete na Valentína potešiť svoju nežnú polovičku technologickou hračkou? Možno práve vám je určená špeciálna edícia najdostupnejšej GPS navigácie TomTom Start s označením „I´d Be Lost Without You“. Žeby práve TomTom vedel, aké GPS ženy chcú?

O tom, že najdostupnejšia navigácia v ponuke TomTom, ktorú poznáme ako TomTom Start, ponúka výmenné farebné kryty určite vedia najmä čitatelia nášho časopisu NAVIBOX. Ale špeciálna valentínska edícia „I´d Be Lost Without You“ ponúka viac. Totiž okrem farebného krytu Flaming Red StartSkin v balení nájdete aj vkusné textilné puzdro na navigáciu. To môže a určite i má ochrániť navigáciu a jej displej práve v kabelke vašej priateľky, kde sa pravdepodobne nachádzajú okrem kľúčov aj iné ženské cennosti.

TomTom Start zozadu

Ak by ste uvažovali nad touto špeciálnou edíciou navigácie, vedzte že výrobca si pre nové majiteľky GPS-ka pripravil zaujímavé POI body. Tie sú však stiahnuteľné z internetovej stránky určenej tejto navigácii, www.tomtom.com/lostwithoutyou. To je dobrý dôvod na to, aby ste ukázali svojej nežnej polovičke, čo vo vás je a ako sa rozumiete počítačom. POI body, ktoré totiž do navigácie bezplatne stiahnete určite rozbúšia i jej srdce. Obsahujú totiž vraj najromantickejšie reštaurácie a hotely, pričom nechýba ani výber zaujímavých obchodných centier. Len si dajte pozor, aby vás tak GPS darček nevyšiel ešte viac, ako ste plánovali. Odmietnuť totiž nové GPS-ko s romantickým cieľom určite nebude jednoduché.

 

TomTom Start specialna edicia Valentin

Miniatúrna navigácia TomTom Start s rozmermi 94 x 81 x 20 mm a hmotnosťou 125 gramov ponúka i známy držiak EasyPort, vďaka ktorému si držiak môžete zobrať  so sebou a nebude tak na čelnom skle nablýskaného autíčka lákať dlhoprstých. Keď sa vám bude chcieť z navigácie vyťažiť maximum, vedzte že ponúka i technológiu IQ Routes či Map Share. A keď vás omrzí valentínske balenie, tiež nemusíte zúfať. Stačí si zaobstarať jeden z dostupných krytov StartSkin a navigácia bude opäť ako nová. V čiernom prevedení si ju užijete aj vo vašom šporťáku. Podľa našich informácií by sa však navigácia na Slovensku oficiálne predávať nemala, no vieme, že sa exkluzívne objaví v ponuke Alza.cz za cca. 155 EUR. Na Slovensku však už od minulého roka môžete siahnuť po konkurenčnom prístroji Garmin nüvi 250 pink za podobnú cenu.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.