Reklama

TomTom dáva poukaz 100 EUR na ubytovanie vo vybraných hoteloch

Roman Calík

(PR článok) Ešte nemáte navigáciu, alebo chcete novú a lepšiu? Teraz je ten správny čas. TomTom vám totiž k vynikajúcim modelom TomTom GO alebo VIA daruje aj hotelový poukaz v hodnote 100 EUR.

Vyberte si jednu z piatich skvelých navigácií TomTom VIA 120 Regional, VIA 120 Europe T, VIA 125 Europe T, GO 1000T alebo GO 1005T a okrem dvojročnej aktualizácie máp zadarmo* môžete získať aj praktický dovolenkový darček – hotelový poukaz v hodnote 100 EUR.

Ako to funguje?

Ak si v predajniach Datart Megastore, Nay Elektrodom, Planeo Elektro, Elektro Expert alebo ProElektro zakúpite GPS navigáciu zo série TomTom VIA alebo GO, získate poukážku na ubytovanie vo vybraných hoteloch v hodnote až 100 EUR. Výhodou je, že poukážka je platná až do 31. decembra 2013. TomTom spolupracuje so spoločnosťou Connex Touristikpromotion GmbH & Co. KG a poukaz si môžete uplatniť vo vybraných partnerských hoteloch spoločnosti Connex. Aktuálnu ponuku hotelov nájdete na www.connextouristik.com/cestovnypoukaz.

Poukaz TomTom 100 EUR

Poukaz TomTom 100 EUR 2

Vybrali ste si?

Výhodou GPS navigácií TomTom VIA a GO sú už známe služby ako TomTom MapShare, vďaka ktorej máte v navigácii aktuálne mapy. Technológia IQ Routes zase využíva jedinečnú databázu skutočných jazdných časov a preto vždy idete po trase, ktorá je v danom čase najrýchlejšia. V prípade pokrytia celej Európy si môžete užívať najaktuálnejšie mapy až 45 krajín Európy so širokou databázou detailných bodov záujmu. Nechýba ani dokonalé navádzanie do jazdných pruhov. Modely GO ponúkajú aj prepracovaný parkovací asistent pre navigovanie na najbližšie parkovisko v okolí cieľa.

TomTom Via 125

Aktuálna akciová ponuka hotelových poukazov platí do vypredania zásob.

* aktualizácia máp nie je dostupná bezplatne pre model TomTom VIA 120 Regional

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.