Reklama

To tu ešte nebolo! Xiaomi Electric Scooter 4 Lite môžete mať o 40 % lacnejšie

Zdroj | Xiaomi
Števo Porubský
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Takto pred letom sme nemohli nájsť lepší TECH DEAL ako elektrickú kolobežku Xiaomi Electric Scooter 4 Lite s cenou o vyše 40 % nižšou!

Perfektná cena pritom nie je žiadny čínsky čierny dovoz, ale priamo cena u autorizovaných predajcov a európskej distribúcie. Xiaomi má ale v ponuke aj modely Scooter 4, Scooter 4 Pro i verziu Scooter 4 Ultra.

Zdroj | Xiaomi
Obsah pokračuje pod reklamou

Kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Lite ale nie je žiadne orezávatko. Má síce prídomok Lite, ale aj tak ponúka 300 W výkon elektromotora v prednom kolese, maximálnu rýchlosť 25 km/h a dojazd slušných 20 km. Samozrejmosťou je mobilná appka, cez ktorú je možné sledovať stav batérie a možný dojazd, ale aj základné nastavenia.

Zdroj | Xiaomi

Vďačí za to batérii s kapacitou 5,2 Ah, ktorá je uložená v podstave kolobežky. V závislosti od hmotnosti jazdca zvládne aj 14 % stúpanie, no s maximálnym možným zaťažením 100 kg to možné určite nie je. O chod sa stará spomínaný elektromotor, o zastavenie zas bubnová brzda v zadnom kolese a E-ABS systém v prednom kolese. Zároveň funguje rekuperácia kinetickej energie (KERS), ktorá premieňa kinetickú energiu pohybujúcej sa kolobežky pri brzdení na energiu pre nabíjanie batérie.

Zdroj | Xiaomi

Kolobežku je možné pomerne rýchlo zložiť do prevoznej formy, no 15,6 kg hmotnosť a dĺžka 111 cm nemusí byť pre drobnejšie osoby ideálna na prenášanie. Kolesá majú 8,5″, sú z gumy a polyuretánu, takže nemôžete dostať defekt. Plné kolesá nahrádzajú aj absentujúce odpruženie. Náhradná guma pritom stojí len 20 €. V riadidlách je integrované LED svetlo, vzadu je červená LED a odrazka.

Kolobežku Xiaomi Electric Scooter 4 Lite dnes viete kúpiť s cenou od 257 €, čo predstavuje takmer 43 % zníženie oproti pôvodnej cene!

Xiaomi má ale v ponuke aj modely Scooter 4, Scooter 4 Pro a aj verziu Scooter 4 Ultra.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Zdroj | Xiaomi
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.