Reklama

Titánové smart hodinky o 25 % lacnejšie? To sú Huawei Watch GT 3 Pro

Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Spoločnosť Huawei má dlhoročné skúsenosti so segmentom smart hodiniek. Začali s Wear OS (predtým Android Wear), no neskôr presedlali na vlastný operačný systém Lite OS a Harmony OS. Podarený model z titánu Huawei Watch GT 3 Pro môže byť váš o 25 % lacnejšie.

Smart hodinky majú rozmery 46,6 x 46,6 x 10,9 mm spolu s hmotnosťou 54 gramov. Telo je z tvrdého a odolného titánu, spodná strana je zo skla a displej kryje odolné zafírové sklo. Nechýba ani certifikácia 5 ATM, pričom hodinky sú vhodné aj na potápanie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na prednej strane sa nachádza 1,43-palcový AMOLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov, čo dáva výslednú jemnosť 326 ppi. Skvelá je aj čitateľnosť na priamom slnku a k dispozícii je aj Always-on režim, ktorý displej nechá stále zapnutý.

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro majú vlastný operačný systém Harmony OS. Sú k dispozícii aplikácie na doinštalovanie, na správy sa dá odpovedať predpripravenou odpoveďou, cez hodinky sa dá priamo volať a aj keď obsahujú NFC čip, nezaplatíte nimi. Huawei ale nikde neuvádza konkrétny typ procesora ani hodnotu operačnej pamäte. Na hudbu a aplikácie je vyhradených 32 GB.

Tento kúsok vám spoľahlivo zmeria tep srdca, okysličenie krvi, stres, teplotu, spánok a po novom dokonca aj EKG, čo veľa smart hodiniek na trhu nedokáže. K dispozícii je taktiež množstvo športových aktivít, vrátane potápania, a to aj s pomocou GPS modulu.

Zdroj | Huawei

Batéria má taktiež veľmi štedrú kapacitu 530 mAh, čo by podľa výrobcu malo stačiť na približne 14 dní bežného používania. Na spodnej strane je cievka pre bezdrôtové nabíjanie, tým pádom môžete použiť akúkoľvek bezdrôtovú nabíjačku.

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro prišli do predaja za cenu stále sympatických 379 eur. Aktuálne ich viete zohnať už od 286,9 eur, čo predstavuje úsporu 92 eur alebo aj takmer 25 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.