Reklama

Titánové Samsung Galaxy Watch 5 Pro sú teraz v neuveriteľnej zľave až 58 %!

Michal Sobek

Spoločnosť Samsung bola jednou z prvých spoločností, ktoré sa pustili do segmentu smart hodiniek a ide jej to výborne. Model Samsung Galaxy Watch5 Pro môžete kúpiť v zľave až 58 %.

Telo je v tomto prípade vyrobené z titánu, pričom spodná strana je zo skla a displej chráni odolné zafírové sklo. Konkrétne rozmery sú 45,4 x 45,4 x 10,5 mm a hmotnosť 46,5 gramov. Nechýbajú ani certifikácie 5 ATM a MIL-STD-810H.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vpredu sa nachádza 1,4-palcový AMOLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov a funkciou Always-on. Výkon má na starosti čipset z vlastnej dielne, a to Exynos W920 spolu s 1,5 GB RAM a 16-gigabajtovým úložiskom na aplikácie a hudbu.

Smart hodinky od Samsungu bežia na operačnom systéme Wear OS od Google, ale majú vlastnú grafickú nadstavbu One UI. Môžete tak sťahovať aplikácie, telefonovať priamo zo zápästia, diktovať odpovede na prichádzajúce správy alebo aj bezkontaktne platiť.

Recenzia

Samsung Galaxy Watch5 Pro – jednoznačne najlepšie smart hodinky pre Androiďákov

Výrobca nezabudol ani na podporu mnohých športových aktivít, a to aj s GPS modulom. Okrem toho vám tieto smart hodinky zmerajú tep srdca, okysličenie krvi, stres, spánok, chrápanie a aj dokonca EKG a telesnú kompozíciu vášho tela.

Batéria má kapacitu veľmi slušných 590 mAh, čo by podľa výrobcu malo stačiť na zhruba tri dni používania. Potom ich dobijete pomocou bezdrôtovej nabíjačky. Oficiálne tieto smart hodinky nemajú svojho nástupcu, pretože séria Galaxy Watch6 vyšla iba v základnej verzii a variante Classic.

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro prišli do predaja za cenu 469 eur, ale teraz ich viete zakúpiť za skvelých 197,26 eura, čo predstavuje úsporu 271 eur alebo aj úžasných 58 %! Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.