Reklama

TIP na darček: Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014)

PR článok

Samsung opäť vylepšil svoj unikátny tablet s integrovaným perom S Pen, vďaka ktorému dokážete kreatívne vytvárať obsah a zároveň každodenne komunikovať s okolím. Nový Samsung GALAXY Note 10.1 je lepší po všetkých stránkach, žasnúť budete nad jeho displejom s nádherným jemným rozlíšením, elegantným tenkým telom, taktiež nad rýchlosťou a množstvom funkcií, ktoré vás budú tešiť neustále.

Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014)

Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014) je vybavený špičkovým 10-palcovým Super Clear LCD displejom s rozlíšením až 2560 x 1600 (WQXGA), čo je štvornásobne väčšia hustota pixelov ako pri predchádzajúcej generácii. Žiadne kompromisy nečakajte ani vo výkone, novinku vo verzii Wi-Fi a LTE, ktorá samozrejme podporuje aj 2G a 3G dátové prenosy, poháňa štvorjadrový 2,3 GHz procesor. Obrovskou výhodou je 3 GB operačná pamäť RAM. Viete si vôbec takto výkonný Android tablet predstaviť?

Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014)

Okrem toho získala novinka nový dizajn v podobe elegantného tenkého rámika a plastického reliéfu na zadnom kryte, vďaka čomu je tablet moderný a ľahko prenosný. Nové tvarom je aj pero S Pen, ktoré je navyše umiestnené tak, aby sa vám s ním pracovalo ešte lepšie. Najviac oceníte rýchlejšiu odozvu a nové funkcie. Tablet totiž taktiež ponúka aktualizované funkcie pera S Pen známe z GALAXY Note 3, medzi ktoré patrí Poznámka s akciou, Ozdobný album, Písanie na obrazovku, Okno pera a S Finder. V kombinácii s veľkou obrazovkou tabletu prinášajú tieto vylepšené funkcie príležitosti k tvoreniu. Napríklad s funkciou Okno pera je možné jednoducho nakresliť na obrazovku okno akejkoľvek veľkosti a okamžite v tomto okne spustiť zvolenú aplikáciu, napr. YouTube alebo kalkulačku. Vďaka funkcii Ozdobný album môžete zase jednoducho sledovať a kategorizovať obrázky, videá a ďalší obsah. Stačí totiž zakrúžkovať informácie alebo obrázok kedykoľvek pri používaní tabletu a tento obsah sa presunie a uloží v aplikácii Ozdobný album, ktorý vám bude vždy k dispozícii.

Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014)

Pridanou hodnotou je exkluzívny predplatený obsah, rovnako ako obsah využívajúci prednosti ovládania pera S Pen. Napríklad aplikácia pre nácvik písma Comenia Script, ktoré je schválené ako alternatívne písmo pre výučbu na ZŠ, sa skladá zo šiestich aktivít, ktoré zábavnou formou učia deti písať. K dispozícii je na stiahnutie na Samsung Apps. Poteší vás aj 50 GB voľného miesta na cloudovom úložisku Dropbox, ktoré získate na dva roky bezplatne. Taktiež Twitter for tablet je špeciálne upravený klient služby Twitter, ktorý na tabletoch Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014) umožňuje využitie pera S Pen pre jednoduché tweetovanie a je začlenený do funkcie Viac okien. Tá zaistí súčasné otvorenie dvoch aplikácií a ich zobrazenie na displeji ako napríklad v počítači. Výkladový slovník Oxford Advanced Learner&#039s AZ, ktorý obsahuje 184 000 anglických slovíčok a fráz s vysvetlením významov, je taktiež k dispozícii na stiahnutie na Samsung Apps.

Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014)

Cena tabletu Samsung GALAXY Note 10.1 (edícia 2014) s Wi-Fi a 32 GB pamäťou je 639 €. Verzia s LTE dátovým pripojením a 32 GB pamäťou stojí 759 €.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.