Reklama

TIP na darček: Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Gear

PR článok

Spolu s novým smartfónom Samsung GALAXY Note 3 na náš trh prišli aj prvé inteligentné hodinky Samsung GALAXY Gear. Čistý a atraktívny vzhľad, funkcie ako telefonovanie či možnosť fotografovať a nahrávať videá, tvoria z hodiniek unikátne príslušenstvo, s ktorým sa váš život a komunikácia zmenia k dokonalosti. Hodinky Samsung GALAXY Gear sú v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach a so smartfónom komunikujú cez Bluetooth. Ich funkcie dokážete spravovať aj priamo cez váš smartfón, vďaka prepracovanej aplikácii. Ideálny tip na vianočný darček, nemyslíte?

Samsung GALAXY Gear

Hodinky Samsung GALAXY Gear vám okrem času, ktorý si môžete zobraziť rôzne, vďaka mnohým grafickým tapetám, dokážu zobraziť napríklad aj počasie, udalosti z kalendára a množstvo ďalších informácií. Vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu, možete s hodinkami dokonca uskutočnovať hovory. Žiadne sci-fi, ale realita. Predstavte si, že sedíte pri televízore, váš smartfón je na kuchynskom stole a niekto vám telefonuje. Hovor vybavíte cez hodinky, bez toho aby ste museli vedieť, kde ste si váš Samsung GALAXY Note 3 alebo iný podporovaný Samsung smartfón z rodiny GALAXY položili.

Samsung GALAXY Gear

Ak vám príde SMS správa, môžete si ju prečítať priamo na nádhernom 1,63-palcovom Super AMOLED displeji hodiniek s jemným rozlíšením aj na priamom slnku. Rovnako si prečítate aj e-maily, alebo vás hodinky upozornia na udalosti z kalendára, ktorý je taktiež synchronizovaný s vaším smartfónom. Nechýbajú ani ďalšie upozornenia napríklad na nové správy na sociálnych sieťach vrátane Facebooku. Na GALAXY Gear je dokonca možné pomocou funkcie S Voice písať správy, vytvárať nové záznamy v kalendári, nastavovať upozornenia a sledovať predpoveď počasia.

Samsung GALAXY Gear

S hodinkami dokonca neprídete ani o významné životné okamihy, ktoré by ste inak prepásli. Vďaka vstavanému 1,9 Mpx fotoaparátu v remienku hodiniek totiž môžete vytvárať fotografie a videonahrávky, ktoré sa môžu ihneď objaviť vo vašom smartfóne. Dokonca si môžete vytvárať hlasové poznámky, s krokomerom počítať prejdené kroky a vďaka možnosti doinštalovania aplikácií si užívať i ďalšie výhody. Rozhodne praktická je i možnosť prezvoniť si váš telefón, ak ste zabudli, kde ste ho položili. Taktiež je možné použiť hodinky pre pomoc v núdzi, stačí totiž 3x dlhšie stlačiť tlačidlo zapnutia hodiniek a uloženej kontaktnej osobe sa odošle správa o tom, že potrebujete pomoc aj s vašou polohou!

Samsung GALAXY Note 3

Hodinky Samsung GALAXY Gear si kúpite za 299 €. V súčasnosti sú hodinky kompatibilné okrem špičkového Samsungu GALAXY Note 3 aj so smartfónom Samsung GALAXY S4, ktorý má aktualizovaný operačný systém na Android 4.3 (Jelly Bean). Postupne bude pribúdať aj kompatibilita s ďalšími zariadeniami radu GALAXY vrátane GALAXY S III, GALAXY Note 2, GALAXY S4 mini, GALAXY S4 ACTIVE, MEGA 5.8, MEGA 6.3 a Samsung GALAXY S4 zoom.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.