Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tile Slim – strácate svoje osobné veci?

Tile Slim – strácate svoje osobné veci?
Zdroj | Tile
Terézia Miková
Tile Slim – strácate svoje osobné veci?
Zdroj | Tile
Zdroj | Tile

Tile Slim je jeden z netradičných produktov, ktoré boli predstavené v rámci IFA 2016. Je najmä pre tých, ktorý často strácajú peňaženky, kabelky a iné.

Tile Slim je produkt, ktorý ocenia najmä tí, ktorí často strácajú svoje osobné veci v podobe peňaženiek, kabeliek a pod. Tile Slim je jedným zo zaujímavých gadgetov, ktoré boli predstavené v rámci technologickej výstavy IFA 2016.

Zdroj | Tile

Tile je produkt štvorcového tvaru s rozmermi 54 x 54 x 2,4 milimetra. Hmotnosť produktu je asi 9,3 gramu. V osobných veciach ich vďaka rozmerom a nízkej hmotnosti skoro nezbadáte. Môžete ju vložiť do peňaženky, príp. kabelky, ale aj nalepiť na počítač alebo tablet. Možností je mnoho.

Zdroj | Tile

Produkt je možné synchronizovať s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne. Medzi zariadeniami sú možné obojsmerné notifikácie.

Pozrite si

Montblanc Augmented Paper – luxusný, elegantný písací set

Ak stratíte vec, na ktorom alebo v ktorom sa nachádzal Tile, môžete ho vyhľadať pomocou mobilného telefónu. Jednou z možností je nájsť osobné veci aj pomocou 82 decibelovej melódie. Princíp je možné aplikovať obojsmerne, ak sa osobné veci a mobilný telefón nachádzajú v blízkosti. Synchronizácia je totiž možná prostredníctvom Bluetooth.

Zdroj | Tile

Čím viac ľudí, tým lepšie

Produkt sa stáva efektívnejším, ak vo vašom okolí využíva Tile komunita ľudí. V tom prípade sa pri hľadaní stratených predmetov nemusíte spoliehať len na Bluetooth, ale aj na komunitu ľudí, ktorá Tile využíva. Čím viac používateľov je súčasťou komunity, tým sa Tile stáva efektívnejším produktom.

https://www.youtube.com/watch?v=C-B7EzSZKgo

Vydrží len rok

Súčasťou Tile nie je obnoviteľná batéria. Trvácnosť batérie je približne jeden rok od zakúpenia produktu. Ak sa rozhodnete Tile používať aj naďalej, spoločnosť vám ponúka tzv. obnoviteľný program produktu s názvom reTile.

Zdroj | Tile

Tile je kompatibilný s operačnými systémami iOS a Android.

Môžete si objednať jeden kus Tile alebo set so štyrmi kusmi. V prvom prípade vás produkt bude stáť 30 dolárov, v prepočte asi 27€. Cena štyroch kusov v jednom sete je 100 dolárov, v prepočte približne 89€.

Zdroj