Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tieto plne bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi teraz kúpite o 52 % lacnejšie

Tieto plne bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi teraz kúpite o 52 % lacnejšie
Zdroj | Xiaomi
Tomáš Šmidák
Tieto plne bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi teraz kúpite o 52 % lacnejšie
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Kategória true wireless má na trhu naozaj veľké zastúpenie. Kraľujú jej prevažne štupľové slúchadlá, ktoré však nemusia svojim tvarom a uchytením vyhovovať každému. Našťastie však stále existuje hŕstka výrobcov, ktorí stále vyrábajú slúchadlá s klasickým kôstkovým tvarom. Medzi nimi je aj Xiaomi s modelom Mi True Wireless Earphones 2 S.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Spoločným menovateľom všetkých Xiaomi produktov je moderný a minimalistický dizajn. Výnimkou nie sú ani tieto plne bezdrôtové slúchadlá. V bielej farbe pôsobia veľmi čisto a elegantne. Vďaka svojej malým rozmerom tiež pekne zapadnú do ucha a nebudú z neho veľmi vyčnievať. Celková hmotnosť nabíjacej krabičky aj so slúchadlami je 52 g, čo z nich robí ideálnych spoločníkov na každý deň.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Xiaomi

V každom slúchadle sa nachádza 14,2 mm menič, ktorý by sa mal postarať o kvalitný zvukový výstup. Slúchadlá tiež podporujú kvalitné audio kodeky SBC, AAC a LDHC. Na jedno nabitie by mali slúchadlá vydržať približne 5 hodín prehrávania hudby. Krabička by im potom mala pridať ďalších približne 19 hodín. Nabíja sa cez USB-C ale podporuje aj bezdrôtové nabíjanie.

Na tele slúchadiel sa nachádzajú integrované mikrofóny, cez ktoré môžete telefonovať alebo aktivovať hlasového asistenta. Výhodou je, že nebudete musieť stále siahať po vašom zariadení, nakoľko viete základné funkcie ovládať aj gestami. Osadené sú štandardom Bluetooth 5.0.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S prišli na trh koncom roka 2020 za cenu 85,89 €. Dnes si ich viete kúpiť 44,99 € lacnejšie za cenu 40,90 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien