Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Thrustmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition: zabavte sa!

Thrustmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition: zabavte sa!
Števo Porubský
Thrustmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition: zabavte sa!

Americká spoločnosť Thrusmaster predstavila pred blížiacim sa koncom školského roka zaujímavý volant pre tých, ktorí za dobré vysvedčenie dostávajú darčeky. Určite však toto nebol primárny zámer. Nový volant totiž zaujme aj štaršiu generáciu možno ešte viac.

 Thrustmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition

Novinka s krkolomným označením v sebe ukrýva bezdrôtovú technológiu, pomocou ktorej sa takmer identický volant a pedále z Ferrari 430 Scuderia pripájajú k počítaču alebo vašej PlayStation 3. Podľa výrobcu je možné hrať hry na vzdialenosť maximálne 10 metrov od PC alebo PS3. O energiu sa starajú dobíjateľné batérie, ktoré vydržia až do 50 hodín prevádzky. Novinka je dokonca skladacia, takže by ste ju mali zmestiť aj pod posteľ, hoci skôr takú americkú. Vďaka sklopnému a výsuvnému mechanizmu je však možné volant nastaviť do najprirodzenejšej polohy pre každého hráča, malého či veľkého.

 Thrustmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition

Viac ako 10 kg vážiaci volant s pedálmi je možné vďaka zabudovanej pamäti naprogramovať pre viacero počítačových alebo PS3 hier. Volant a pedále by mali ybť presnou replikou tých častí z automobilu Ferrari 430 Scuderia. 11-palcový volant s radením rýchlostí pod ním je tak doplnený kovovými pedálmi s elektromagnetickým mechaniznom. Výrobca sa nechal počuť, že nový komplet ponúka špeciálnu 12-bitovú technológiu H.E.A.R.T (HallEffect Accurate Technology) pre dokonalejšie ovládanie hier pomocou volantu. Thrusmaster Ferrari GT Cockpit 430 Scuderia Edition PS3 a PC Racing Controller budú v predaji od júna tohto roka za cenu 249,99 USD, čo je približne 199 €.